• rahatsız edici görüntülerdir.

bu görüntüler yenilir yutulur cinsten değil.en ağır küfürü hak edecek cinsten.adice, şerefsizce.

bir an durun düşünün; gezi parkı eylemlerinde kimlerle aynı cephede olduğunuzu, kimlerin ekmeğine yağ sürdüğünüzü görebiliyor musunuz? barikatı kuranlar da, kurduranlar da bu şerefsizlerdir.benim temiz masum üniversiteli kardeşlerim bunların oyununa, provakasyonuna alet olmuştur.

gezi parkında sert tutumu olan polisler nerede diyeceksiniz.bu mevkide polis olaylar çıktığı anda gelir, ortalığı sakinleştirir.neden vurmuyor diyeceksiniz? vurursa, sen vurulursun.bu insan müsvetteleri vurulursa, gücü polise yetmez seni yakar, senin otobüsünü yakar.etki tepkiyi doğrurur.

kürt meselesinin çözülebilecek bir yanı yoktur.ben bu yazıyı yazarken bir monitör kullanıyorum.sen gelip bu monitörü benden istiyorsun.bu sorunu hiç bir şekilde çözemeyiz.monitörün yarısı senin, yarısı benim olamaz.monitörü bir gün sen bir gün ben kullanamayız.ben seni geçiştiririm, sen arada ufak rahatsızlıklar verirsin.ya da monitörü sana verip herşeyden vazgeçeceğim.biraz uyanık olun, kürt sorununun çözümü diye birşey yoktur, ağza bir parmak bal çalma, oyalama, şehit vermeme, demokrasiye yönlendirme vardır.bir devletin politikası basit düşünceler üzerine kurulamaz.

işte bu yüzden gezi parkı eylemlerine her zaman karşı durduk.bunlarla bir olmayın dedik.çok şükür ki olaylar daha büyümedi.bir gün bunlar da temizlenecek sokaklardan, zaman alacak ama çözülecek.merak etmeyin.
  • bu orospu çocuklarını, akrabalarını, küçük kardeşlerini yani cemi cümlesini alınlarına birer el sıkarak öldürmek istiyorum. evet bunu istiyorum hadi bağırın bawo bawo faşik türko diye, ulan siz ne orospu çocuğusunuz savunmasız halka saldırıyorsunuz? siz ne orospu çocuğusunuz hem suçlu hem mağdursunuz?

keşke şu tip olaylarda vur emri çıksa, vur emrini siktir edelim halka vur emri çıksa da devletin kimliğinden elektriğine hastanesinden eğitimine her hizmetinden faydalanan bu orospu çocuklarını temizleyebilsek.

not:aklı olan vatandaş bireysel silahlansın, açılım saçılım derken sanırsam birilerini toplumdan temizlememizi gerektirecek bir iç savaş çıkıcak.
  • bunların yaptığı orospu çocukluğu değilde nedir?

allah aşkına o otobüste olan insanlar yerine koyun kendinizi, ya da annenizi, kardeşinizi, eşinizi. o anı yaşayan bir insan uzun süre kendine gelemez, o korkuyu atlatamaz bu işin psikolojik durumu.

ulan bi kaç tane barzo eylem yapacak, sözde dövlete(!) zarar verecek diye bok yoluna yanarak ölecem, bu da işin ciddi boyutu.

gezi parkına gideriz, arkamızdan bayrak açarlar, 1 mayıs için gideriz olay çıkarırlar. arkanı dönmeye gelmiyor bu itin doğurduklarına, aldıkları nefes zarar. sonra da biz özgürlük istiyoruz, biz hak istiyoruz. ulan bi başkasının yaşam hakkını, huzurlu olma hakkını, siktiri boktan otobüse binme hakkını bile elinden alıyorsunuz yavşaklar, daha ne hakkından bahsediyorsunuz?

sinir bozucu, bol küfür sektireceğiniz görüntülerdir. o hattı mecburi kullanmakta olan insanların allah yardımcısı olsun diyeceğim ama bu bile ne aciz bir temenni.
  • (bkz: ne desem gg)
  • (bkz: pkk'nın şımardıkça vahşileşmesi)

operasyondan kaçıp evlere doluşan, uçaksavarla ateş açarken vurulan militanlara "sivil" dediler, eli keleşli paf teröristleri "çocuk" ilan ettiler, bu molotofa da çiçek deyiversinler.
  • bunu yapanın da bu olay üzerinden kürtlere küfür edenlerin de ecdadını sikeyim dediğim olay. orospu çocukları sizi.
  • faşikleri ortaya çıkartan videodur. orada kahraman sivil halk, otobusun icindeki insanlarin hayatina renk gelsin biraz eglensinler diye havai fisek atiyor.hem de o havai fiseklerle halklarin kardesligini kutluyorlar. attiklari taslarla da camlari kirarak dövletin klimalarını calistirmadigi otobusteki insanlari serinletmeye calisiyorlar. fasik, kemalist, ulusalcilar da bunu otobuse saldiri olarak gosteriyor. megri:(
  • bunları direkt olarak elektrikli sandalyeye bağlayıp katledeceksin. infaz kararına da gerek yok, elektriğe dayanamaz kendiliğinden otururlar oraya.

tanım: birtakım orospu çocuğu tarafından gerçekleştirilen eylem.
  • eskimolara mı küfür edelim diyenler var aramızda. eskimolara küfür etmeyin olm. bunu yapan orospu çocuklarına edin. kürtler diye genellerseniz benim de size aynı şekilde küfür etme hakkım doğar ki bu hakkımı en ince ayrıtısına kadar kullanırım.
  • amını ırzını siktiğimin barzolarının götlerine periyodik olarak sokulması gereken şişenin bir günlüğüne ihmal edilmesi sonucunda ortaya çıkan eylem. şişeyi içlerine alamayınca sağa sola atarak tatmin arıyorlar oksijen israfları. sikişip çoğal sonra sokağa sal kafasındaki kişiler yüzünden daha kaç tane genç serap ölecek? bu barzoların uyuşturucu ticareti yüzünden kaç vatandaş daha toplu taşım araçlarına "acaba bugün saldırı olur mu ki?" tereddütüyle binecek?

şimdi bu entry yüzünden faşistlikle yaftalanacağım. yaftanızı da sikeyim sizin.
hesabın var mı? giriş yap