10 entry daha
  • gençlerbirliği’nin yenilmeyeceği maçtır normal şartlarda. fakat hakemi düşününce fb kazanır gibi 2 penaltıyla.
  • olur da iyi bir skor almayı başarırsak diye ben şimdiden fenerbahçelilerden özür dileyeyim. kusura bakmayın arkadaşlar; fenerbahçe'ye bilendiğimiz, futbol oynamaya ve puan almaya çalıştığımız, canımızı dişimize taktığımız için çok özür dileriz. normalde yapmamız gereken şey, "ulan biz anadolu takımıyız. neyimize fener'e karşı gelmek?" deyip öyle boş boş sahada gezinmek ve 4-5 gol yemek olmalı. biz ne yapıyoruz, eşek gibi gidip puan falan almaya çalışıyoruz. eee işte ezik anadolu takımı olunca böyle oluyor, halbuki sen kimsin ulan otur oturduğun yerde, ye golünü dön işte evine. terbiyesize bak. antalya'ya deplasmanda 6 attığımızda da şikeci olmuştuk zaten. sadece biz değil, antalya da tabii.

umarım bu özrü geçerli kılacak bir skor almayı başarabiliriz. ümidim yok değil. kadıköy'de fenerbahçe'yi yenmeyi beklemek hiçbir zaman için çok gerçekçi sayılmaz ama kendi adıma bu maçı asla kaybedilecek, fikstürde üstü çizilecek bir maç olarak görmüyorum. tek dileğim hamza hocamın çok savunma ağırlıklı bir kadroyla çıkmaması. oyun bizim yarı alanımıza yıkılırsa çok fazla bocalayacağız çünkü. bu maçı 2-0, 3-0 kaybetmeyip bu maçtan bir şeyler çıkaracaksak bence oyuna aktif olarak dahil olmamız ve fenerbahçe'yi tehdit edebilmemiz lazım. vurduğun gol, yediğin ofsayt olsun gençlerim. hadi göreyim sizi.
  • baktılar takım bişey yapamıyor ve tekrar puan kaybı olacak, gençlerbirliği aleyhine penaltı ve kırmızı kart verilecek maçtır.
    geçen hafta çok ağlaştılar ve bir şekilde susturmak lazım bunları!
  • daha yenilmeden ağlayan anadolu çomarlarını biriktiren başlık olmuştur.
  • fener'e 500 kağıt ateşlediğim maç. şampiyonluk giderse benim yüzümden gidecek en son kayseri deplasmanında yüklü girmiştim yine patlamıştık.
  • geçen hafta gençlerbirliği'nin yeni malatya ile yaptığı maçı izledim. hamza hamzasson ile gençlerbirliği oldukça diri bir takıma dönüşmüş. savunmada aksayan yanları olsa da hücum silahlarını daha etkili kullandıklarını düşünüyorum. son 4 hafta performansı 2 galibiyet 2 beraberlik. dolayısıyla formsuz bir takım olduklarını söylenemez.

fenerbahçe'nin sürpriz gol(ler) yiyebileceğini düşünüyorum. rakibinden fazla gol atabilecek 11'i sahaya sürmezse ersun hoca'lı fenerbahçe'nin puan kaybı yaşayacağı bir maç olacaktır.

not: fb.
  • her maç o kadar baskın oynuyoruz ki rakip kendi ceza sahası içinde en az 3 kez elle oynuyor ama tamamı çarpma olarak değerlendiriliyor.her maç 1 golümüz bu şekilde hiç ediliyor. eğer maç penaltısız biterse bilin ki hakem fenerbahçe'yi katletmiştir.
  • fenerbahçenin, gençleri silip süpüreceği maçtır. maç sonu da buradayım.

edit: demiştim, ziya diye mesaj atan lavuk burdaysa bu entry boydan boya ona girsin.
  • gerçekten bu insanlarda anlama sorunu var, yukarıda ağlayan bir arkadaş kendince laf sokup aman mucadele etmek ne haddimize fenere karsi falan diye zırvalamış. bak güzel kardeşim sorun herhangi bir takımın fenerbahceye karsi hırsla, yenme azmiyle mücadele etmesi değil, zaten olması gereken bu, sorun ne biliyo musun bu hırs ve mücadeleyi sadece fenerbahçe karsisinda gosterip onun yarıştığı takimlara karşı ne hikmetse gösteremiyor olmanız. belki bunu objektif gözle seyredip anladığınız gün sizin icin de birseyler degisir. kendi evimizde fazla uzatmadan yenip gecmemiz gereken maç.

edit: bak bak bir de gelmiş hala kac tane gencler maci izlediniz deyip aklisira aciklama yapiyor, verdigin cevaptan zaten konuyu anlamadigin belli. işiniz gücünüz fenerin lehine verilmis kararlari irdelemek oldugu icin zaten söyleneni anlamaman normal bu bir, ikincisi sen rahat ol 35 senedir futbol takip ederim muhtemelen senden fazla gencler maci izlemisimdir. üçüncüsü soyledigim sey bu yila veya tek takima ozel bir durum degil anadolu takimlarinin geneli icin bir yorum (en taze örneği kayseri bize oynadığı futbolla digerlerine karsi oynadigina bakarsan anlarsin ama ondan da supheliyim). hadi simdi devam et bizi ezuyurler diye aglamaya, ama yillarca takimi 1 adim oteye tasimayi dusunmeyen baskan ve ogluna ses etme olur mu?

edit2: birde maca verilen hakem nedense fener lehine dogru karar verip haftalarca mac alamayan bir arkadasimiz, aman ne kadar normal di mi?
  • özellikle mı yapıyorlar bilmiyorum ama sürekli basketbol takımının maçıyla aynı saate getirilen maç.
335 entry daha
hesabın var mı? giriş yap