• orospu çocukluğudur.net!

kadın olarak sipariş verecekler için tavsiyem, isim olarak şunu yazın: haydar göttensiker!
    bunu yazmanız lazım ki bu orospu çocukları hadlerini bilsin
  • ulan madem gayet doğal, niye little ceasers rezaleti diye başlık açtın diye karşılanması gereken soru cümlesi.
  • iltifat, marifete tabi dir. daha da sana pizza getirmem.

müşteri bilgilerini rahatça edinen kuryelerden birisi, belki bilmem kaçıncı denemesinde yakayı ele vermiş gibi gözüküyor. öncelikle iyi cesaret (deli cesareti) isteyen bi sapıklık girişimi. şimdi bu sapıklık değil de ne. telefon numarası sipariş fişinde yazıyor diye onu oradan alma hakkını kendinde nasıl buluyorsun diye sorarlar adama. madem bu kadar cesur, neden sipariş esnasında söyleyemedi acaba. bence bu olay gerçekten olduysa, bu elemanın ilk vukuatı değildir.
  • bir hareketin taciz sayılabilmesi için gereken şartlar nelerdir çok merak ediyorum. taciz başlıklarının üşüşen bir grup var ve sürekli olarak tacize uğrayan kişileri suçlamaktan yorulmadılar. he allahın cezası insanları taciz eden yavşak suçlu değil bu tacizi ifşa eden kadın suçlu! utanmasanız tecavüzü bile savunacaksınız. nasıl ailelerde yetişiyorsunuz lan siz kim yetiştiriyor sizi mağarada mı büyüyorsunuz? yanınızdaki kız tacize uğrasa durup seyredecek çaptasınız hepiniz! tacize olan sevginizi etrafınızdaki kadınlar biliyor mu çok merak ediyorum!
  • rezalettir.

ya nasıl bir mantık anlayışınız var, hala elemanı haklı görebiliyorsunuz? senin sevgiline aynı şekilde mesaj atsa naparsınız? kız yine de gayet doğal bir şekilde şikayet etmiş ama isim vermeyerek elemanı da düşünmüş.kız alkışlanması gereken bir hareket yaparken bizim barzolar "kezban" diyorlar.
  • little caesars firmasının halkla ilişkiler ajansının bir pr kriziyle imtihanıdır.
  • bireysel özgürlüklerin ve özellikle kadın haklarının modern toplum seviyesinde olmadığı topraklarda rezalet olarak görülmemesi anlaşılabilir. tacize bakış açısı kişinin kendisini taciz edenle mi edilenle mi bir tuttuğu ile ilgili olarak değişiyor. burada empati yeteneğinin payı büyük.

diğer yandan, telefon numarasının elde ediliş şekli daha mühim. örneğin abd'de bir çalışan, müşteri bilgilerini özel işleri için kullanamaz. mesai saatleri içerisinde kendisi bir bireyden çok çalışandır. kendisini değil, bağlı bulunduğu şirketi ya da kurumu temsil eder. bu yükümlülükler kimi durumlarda mesai dışına da sarkabilir, örneğin şirketinize ürün ya da servis sunan, ya da satmak isteyen başka bir şirketin elemanlarıyla yediğiniz akşam yemeğinde de şirketinizi temsil ediyorsunuzdur ve şirketinizin insan kaynakları departmanının kuralları yemek masasında da geçerlidir.

bu yüzden şirketler çalışanlarına şirketin etik anlayışını anlatan videolar izlettirirler, testler yaptırırlar zira insan kaynakları denen departman çalışanı şirketten korumak için değil, şirketi çalışandan korumak için varlardır. olası bir tatsızlık durumunda şirketin zarar görmemesi için çalışanlarına eğitimler verirler.

müşterinin telefon numarası şirketin kaynakları kullanılarak elde edilmiş. diğer bir değişle, şirketin olanakları özel işler için kullanılmış. sadece bu kısım çalışanın şirket ile ilişiğinin kesilmesi için yeterli bir gerekçe. ek olarak, çalışanın müşteriye attığı mesajın masumiyeti ve müşterinin olumlu ya da olumsuz tepki vermesi telefon numarasının etik kurallarına aykırı bir şekilde elde edildiği gerçeğini değiştirmiyor. şayet müşteri olumlu yaklaşsaydı hiç problem çıkmayacak, kimsenin olanlardan haberi olmayacaktı. olayın bu boyuta ulaşmasının sorumluluğu tek başına olumsuz yaklaşan müşteriye yıkılmış. bu düşünce çok yanlış. tecavüz gibi ciddi suçlarda sizi mağdurdan ziyade suçlu ile taraf kılan da aynı düşüncedir.
  • sözle sataşmaya maruz kaldığını iddia eden kişinin kendisini şöyle savunmakta olduğu vakadır:
    " bu arada zengin/fakir, sosyal statu muhabbeti yapanlar; ben de garsonluk yapıyorum. hiç bir müşteriye de telefonunu çalıp, msj atmıyorum. fyi

çok değil, sadece bir saatliğine kadın olun bu ülkede. belki o zaman anlarsınız."

dikkate değer!
  • büyük rezilliktir. bu kıza kezban diyenlerde ağır barzodur. üniversite yıllarımda bir arkadaş adına telefonla sipariş vermiştim. sonra paketi getiren eleman kızı görmüş beğenmiş ve numaranın ona ait olduğunu zannedip yavşamaya başlamıştı. "kurumunuzla bu konuyu görüşmemi ister misiniz? " dediğimde de "bacım ne yaptım ben size bacım nolur yapmayın" diye ağız değiştirmişti. demem o ki her yerde var bu yavşaklardan. gördüğün zaman rezil edeceksin elaleme ki başkasına yapmasın.
hesabın var mı? giriş yap