• daha fazla yukarıda tutulması gereken başlık.
  • toplu kayıpların da olduğu durumlar var. bazı apartmanlardan 30 kişilik kayıplardan söz ediliyor.
  • binlerce de isimsiz cenaze olduğunu okudum bi yerde :(
  • bu karmaşada dna ların düzenli alındığı ,hastane kayıtları , defin işlerinin sağlıklı yürütüldüğü düşünmek zor .
    umarım bulunurlar …
  • rönesans rezidans enkazında da maalesef 100'e yakın insan bulunamadı.

telegram grubunda çok fazla kişinin katılımıyla kayıp olanların fotoğrafları ad, soyad ve yaş belirterek hazırlandı:

youtube

1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8

ayrıca twitter'dan da destek bekleniyor.

paylaşalım
  • hatay'daki bir tanıdığımızın da kardeşi kayıp. umarım bir yerde kayıtlar tutulmuştur yoksa hepimiz delireceğiz. nasıl kayıp olabilir bu kadar ya?!
  • ben bebekler dışında kimsenin kaçırılacağını düşünmüyorum . yaralı bir yetişkini kimse hiçbir yere götürmez ama kayıtlar o kadar kötü ki insanları öyle boş boş gömdüler sanırım . ama umarım , çok ama çok dilerim ki herhangi bir yoğun bakımda yatıyor olsunlar . hepsi olmasa da bir kısmı oralarda da bulunacaktır . inşallah .
  • ayrıca bu başlığı açanın ellerine sağlık. çok önemli bir konu , umarım faydası olur .
  • ev alıyorsun altında kalıyorsun.
    çıkamazsan kepçeler gelip molozlarla birlikte bi hafriyat alanına döküyor cesedini, hiç oluyorsun.

insanların gelip başında ağlayacağı bi avuç kemiğin bile yok.

bi hayat böyle mi son bulur mnkoyiim!!
    bir insana yakışan son bu mudur!!
hesabın var mı? giriş yap