• o zaman hayali başbakanlık olan meral hanımın kendi rüyalarına limon sıkmasını görürüz. bu seçimlerde akp birinci, chp ikinci parti olacak. parlamenter demokrasi geri döndüğünde başbakanlık için üçüncü grup olan iyi partiye mi verecek cumhurbaşkanı, kabine kurma görevini? hangi parti kabul eder bunu?
  • eğer doğru ise -ki hiç sanmıyorum- haklı bir açıklamadır.

sağ parti diyenler, faşist diyenler, saçmalayanlar, inadına gidip akp'ye oy atarım diyenler... canlarım... sizler zaten akplisiniz. gidin reyisinizi yalayın.
  • kaynak takvim, lafı söyleyen hulki cevizoğlu. iktidar kanadı kendi kendine çalıp eğleniyor sadece. masanın sorunu değil bu.
  • sağcıların "ölümlerden ölüm beğen" kıskacı sürüyor anlamına gelen haber. erdoğan'ın karşısına yine erdoğan gibi sağcı, mukaddesatçı bir aday çıkarsa ölürüm de oy vermem.

edit: maşallah geldi hemen özelden "o zaman yarrağımı ye" mesajı. sağcılık böyle bir şey işte.
  • hdp'ye yanlayanlara dert olmuş.
  • sağ partiler faşist ama hdp beyaz güvercin dimi? ne değişik tipler türedi gerçekten akıl alır gibi değil. hdp'nin koalisyonda olması demek pkk'nın koalisyonda olması demek gibi birşey.

kim pkk ile ortak olmak ister?
  • meral akşener merkez sağdan yürüyüp iktidar olmak istiyorken kendine rakip olacak birini aday mı gösterecekmiş, duyda inanma. sağır sultan biliyor onun gönlündeki adayın ekrem bey olduğunu. kaynakta takvim ve hulki türkiye'nin wall street journal'ı maşallah. eşelemeye devam...
  • kemal ve meral teyze bu dallamaları çok güzel kekliyor yıllardır. iyi parti zaten ittifaka girerken hdp nin dışarıdan desteğini kabul ederek geldi. cahil düşük iq lu seçmeni küsmesin diye arada böyle haberler servis ediliyor, ayrıca hulki cevizoğlu da millet ittifaki trollü çok güzel akpli rp si yapıyor helal olsun
  • insanlardaki bu "benim gibi düşünmüyorsan akp'ye hizmet ediyorsun" dayatmasini anlamıyorum. o zaman karşı taraf da "sen mansur yavaş'ı aday göstermeyecek akp'ye hizmet ediyorsun" diyecek. sözde aydın olanlar özgürlük isteyenleri çok dinlememek lazım.

ayrıca hdpye karşı olmak kürt nefreti değildir.
  • adamlar erdoğan karşısındaki en güçlü adamı aday göstermek istemiş. sözlüktekiler de hemen faşist edebiyatına başlamış. bu solcuların ayağı taşa takılsa taşa bile faşist der:)
hesabın var mı? giriş yap