şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2018 nba finallerinin 3. ayağı olan maç.

  bu maç ile beraber seri quicken loans arena'ya taşınacak.
 • tsi ile 7 haziran'da oynanacak olan maç. zira ekşi modları başlığı bu şekilde düzenliyor.
 • başlık yanlış olmuş yalnız. tarihten dolayı değil ama birinde şehir ismini diğerinde takım ismini uzun yazmışsınız. cavaliers-warriors veya cleveland-golden state yazmak daha mantıklı. bu arada ev sahibinin ismi daha sonra yazılır.

  maça gelecek olursak her şey warriorsın gününde olmasına bağlı. zira iyi oynayan bir warriorsa karşı lebron 100 sayı atsın yine kazanamaz. cavsin yapması gereken en önemli şey ilk çeyrekte defansif disiplinden kopmamak. ilk maçta görüldüğü üzere birinci ve ikinci çeyrekte ısınmalarını engellerseniz kazanma şansınız bir o kadar artıyor. ikinci maçta ise ilk çeyrekten maç bitmişti zaten. clevelandın warriorsa eşlik etmek yerine onları yavaşlatmaya yönelik oynaması gerekiyor. ama ty lue bunu becerebilecek bir koç mu? ya da oyuncuların ciğeri bunu yapmaya yeter mi? warriorsun yapması gerekenleri söylememize pek gerek yok aslında. set oyunundan kopmazlarsa şutları girsin veya girmesin galibiyet çok yüksek bir ihtimal. umuyorum birinci maç kadar zevkli olur.
 • 6 haziran 2018 tarihinde oynanacaktır.
 • cleveland'ın ilk beşinin belli olduğu maç.
 • serinin kader maçıdır. ilk maçta deplasmanda 51 sayıyla mesaj veren lebron james den yine efsane bir performans bekliyorum. çok yoruldu ama buna mecbur ve hücumda destek alabilirlerse seyircileri önünde 2-1 e getirebilirler. birkaç maçtır oynayamayan andre iguodala nın yetişebileceği belirtildi, ancak hala kesinlik yok. oynamazsa lebron bir tık daha rahat oynayacaktır.
 • tsi 04:00'da oynanacak olan nba final serisinin üçüncü maçı. an itibariyle gsw 2-0 önde ve bu maçı da alarak seriye büyük oranda nokta koymaya çalışacaklardır. özellikle son maçlarda curry finaller mvpsi olmak adına fazlasıyla hırslı bir görüntü çiziyor ve bugün göstereceği performans sonuca direkt olarak etki edecek. durant ise iso oynayarak splash brothers'ın üçlük ritmini bozmadığı sürece pozitif bir ivme kazandıracaktır takımına. bütün bunları bir kenara bırakırsak cleveland cephesinde lebron james diye bir gerçek var ve bu yaşayan efsanenin bugün yine hayvani bir performans göstererek takımını galibiyete ulaştıracağını düşünüyorum.
 • serinin sondan 2. maçıdır.

  s ü p ü r ü l e c e k s i n i z.

  edit : jordan-pippen-rodman 'dan beri bulls.
 • savulun len mq! lebron goat len mq!

  şimdi farkı bire indirip santraya koşma vakti! ceyaaar uyuma ceyar!

  son anket
 • seriye biraz olsun heyecan gelmesi için bu maçı almamız gerek. ben nedendir bilmem bu serinin döneceğini düşünüyorum. gsw aman aman bir basketbol oynamıyor. geçen seneki korkunç hallerinden bir iki tık uzaktalar. bu haliyle lebron'un içerdeki 2 maçı alabileceğini düşünüyorum.