• ''mardin ağır ceza mahkemesi’nin, yargıtay’ın kararı var. ypg terör örgütüdür diye. karar çıktıktan sonra siz salih müslim’i ankara’ya davet ediyor, oturup konuşuyorsunuz. yemek ısmarladılar gönderdiler şimdi avrupa’dan istiyorlar. düne kadar zaten sizdeydi demezler mi? üstelik sizde mahkeme kararı var, bizde yok demez mi? ardamarı olmayan hükümetin türkiye’yi getirdiği nokta budur.'' şeklinde olandır.
  • yav çok basit bir olayın neyine yavşaklık yapıyor bu millet anlamıyorum.

abi adam diyor ki ypg terör örgütüdür şeklinde mahkeme kararı varken salih müslüm’ü ülkeye getirip kırmızı halıda yürüttünüz. ülkeye bir teröristi sokup ağırladınız...

şimdi sayın amına koyduğumun aktrolleri neyi anlamadınız? söyleyin tekrar anlatayım? yalan mı ecdadını siktiğimin evlatları neyi anlamadın da önce kendi bilmem nesine baksın orasına burasına baksın diyorsun?

hangi chp’li salih müslüm’ü kırmızı halıyla karşıladı? velev ki karşıladı. yani olmadı böle birşey de diyelim ki karşıladı! o zaman erdoğanı da eleştirebilecek misin? yoksa bak chp’li de yapmış diye aklamaya mı çalışacaksın? sizin amk ben emi, sinir hastası ettiniz anasını siktiğimin evlatları yaa!
  • arkadaş bu trollerin alayı orospu çocuğu.

bu gotveren mıdır nedir nickli troller gotune gireni cikaramayinca burda viyakliyorlar.

yargıtay kararından sonra sen bu terör örgütü liderini ankara'da agirlamadin mi?

eee daha ne diye kılıçdaroğlu'na cücük aklınca laf sokmaya calisiyorsun?

sözlük yönetimi de bu tipleri burda tutuyor ya. diyecek fazla laf yok.
  • o milletvekilini de allah bildigi gibi yapsin (yukaridaki kisaltmayi yazacaktim gg diye yazmadim)

o sunu dedi, su bunu yapti gec kardesim.

mahkeme karari varken agirladi mi reis agirlamadi mi?

net soru lan amma kiviriyorsunuz dansoz gibi.
  • hala chp diyor akbebeler papagan gibi,

bir tane delikanli yok mu lan ofiste?

mahkeme terorist ilan etmisken reis bu adami agirladi mi, agirlamadi mi?
  • oç troll'lerin çıkaramadığı.

çıkaramayınca ad homineme bağlamış yine oç'lar.

sahi oslo'da ne olduydu lan?
  • kesinlikle tertemiz bir ayardır. "ama chp milletvekilleri x demiş, y yapmıştır." demek ad hominem'dir. önce bu sözlerin ayar olup olmadığı netleştirilmeli, bu konuda bir sonuca varılmalı; daha sonra gerekirse diğer bahse geçilmelidir.
  • saddam'a da vaktiyle detroit sehrinin anahtarinin verildigini hatirlatan ayardir. ayni amerika vakti gelince saklandigi delikten cikarip ipte sallandirmistir saddam'i.

devletler yapar boyle tutarsizliklar, sasirmamak lazim.
  • söylediğine aslında tam olarak ayar denemez, sadece olan gerçeği dile getirmiş buna rağmen hala bazılarının ısrarla kabul etmemesini aklım almıyor.

siz isteseniz de istemeseniz de gerçek bir tanedir ve oradadır.
  • hükümetin sikine takmayacağı ayardır. hiçbir anlam ifade etmeyen, millet oyalansın diye ortaya atılan oltadır. zilyon tane vaka var buna benzeyen. çözüm bunları dillendirmek değil.
    bir işe yarayacak olsa tamam, dillendirelim. ama olmuyor. ne yazık ki chp'nin -benim gözümde- mhpden bir farkı yoktur.
hesabın var mı? giriş yap