• cenk tosun kötü oynarsa üst üste beş yıl şike gerekçesiyle avrupadan men edilecegimiz maçtır. tamda maç öncesi yapılan bu transferle bazıları ellesını ovuşturmaya başladı bile. kötü oynasa da yapışsak hemen enselerine diye.
  • hugo oynarsa boş geçmeyeceği maçtır.
  • subjektif olarak bakarsak;

beşiktaşım koyar geçer.

objektif olarak bakarsak. bu maçı kazanmamız çok ama çok ama çok zor. antep vermez 3 puanı. cenk tosunun da extra ötesi gazlanacağını düşünüyorum. sergen gibi adam bu maçı bırakmaz. söylentilere prim vermemek için gerekirse cebinden para verir gaza getirir takımı.

jones oynasa her şeye rağmen şansımız yüksek derdim yalan yok ama jones yokken hele bir de fernandes yokken beşiktaş ortasahası kesinlikle vasattır.
  • beşiktaş çok rahat bir şekilde 3 puan alır . hatta iddaa ediyorum beşiktaş açısından 2014 yılının en rahat galibiyeti olur .
    iddaacılar için 2 --- 4-6 gol --- kg.yok --- üst --- 2/2 oyananabilir
  • beşiktaş'ın franco dany ikilisiyle kalesini gole kapatıp, 2 farklı galibiyete koşacağı maç.
  • gaziantepspor'da bruma'nın sakatlığı nedeniyle kadroda olmadığı maç.
  • bir an önce işten çıkıp eve gidip yemeğimi yiyip tv karşısına oturmamı gerektiren maç. haydi şanlı kartalım, gaziantep'e de koyalım.
  • digiturk aboneligimi iptal ettirmem nedeni ile beleşte olsa evde izleyemeyecegim maçtır.
    maca gelirsek beşiktaşim için zor bir maç berabere biterse uzulmem hani. kasimpasa maçı çok çok daha onemli bir maç gözümde.
  • gazayıntap alırmaçı 3-0
  • fernandes'in kızağa çekildiği maç olmuştur ve de iyi olmuştur. fernandes'in nazı artık bilic'in de canına tak etmiş olmalı. maç hakkındaki tahminim ise beşiktaş ligin ikinci yarısında olduğu gibi tutuk başlayacak ilk yarının sonlarına doğru golü bulacaktır. ikinci yarı içinse şansımız yaver giderse bir gol daha bulup maçı kopartabileceğimizi düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap