• gaziantepspor'da bruma'nın sakatlığı nedeniyle kadroda olmadığı maç.
  • (bkz: 7 şubat 2014 gaziantepspor beşiktaş maçı)
    (bkz: 11 şubat 2014 kasımpaşa beşiktaş maçı)
    (bkz: 16 şubat 2014 beşiktaş bursaspor maçı)

beşiktaş'ın 9 puan çıkaracağı serinin ilk maçı. *

edit: 1 de 1

edit: 2 de 2

edit: ve 3 te 3
  • dany'nin besiktas formasiyla defanstaki son adam olarak ilk calim denemesini basariyla gerceklestirdigi mac.
    lan manyak heyecan verici. hem kufur ediyon hem de inanilmaz bi haz
  • şu maçı gözleriyle izleyip de "veli'nin yerine başka biri oynadığı zaman her şey güzel olacak" minvalinde laflar eden adam art niyetli ve sabit fikirlidir arkadaş, ötesi yok.

gayet başarılı bir veli, gayet agresif bir ortasaha, gayet sevimli bir dany-franco ikilisi var sahada devre itibarı ile. gayet tatmin edici bir beşiktaş var. serdar kurtuluş tabi ki hariç, belirtmeme gerek yoktur.

ikinci yarı neler olur, nasıl devam ederiz, ne tür bir kansere sürükleniriz bilinmez fakat ilk 45 dakikanın olduğu gibi devam etmesi demek, minimum 2 farklı net bir beşiktaş galibiyeti demek olacaktır.

bakalım...

edit : ha bir de çocukluğumu, 90'ları anımsatıyor bu maç tolga zengin'in ayağındaki sıkıntı nedeniyle. pedro franco kullanıyor kale vuruşlarını. öyle de tatlı oluyor ki sormayın gitsin...*
  • bursaspor'a yenilince bursa'da bursayı kimse yenemez dediler , eskişehirspor deplasmanından puan alsınlar da görelim dediler , şimdi kendilerinin puan kaybettiği bir başka takımı yine deplasmanda yenince sergen yattı denilen maçtır.

lan cidden çok acayip kafanız var.
  • dövlet tarafından beşiktaşlılara yıpranma payı ve beşiktaş tazminatı ödenmesi gerekiyor arkadaş bu maçta bir kez daha gördük bunu. maç içinde skor ne olursa olsun son dakikalara hep yüreğimiz ağzımızda giriyoruz anasını satayım.
  • uzun bir aradan sonra ilk defa beşiktaş'ın iyi oynadığını düşündüğüm maç. eksik olan hırs ve motivasyon, yardımlaşma geri dönmüş. takım boyu kısalmış.
    franco, atiba, töre,motta harika idi. hatta eleştirdiğimiz, dany bile iyiydi. hadi bakalım nice maçlara.
  • beşiktaşlılığım sayesinde salgıladığım adrenalini bancıcamping yaparken yaşamadım.

klasik beşiktaş maçı.
  • fernandes olmadığı için izlediğim maç, haftalardır biliç'e fernandes'i oynatma diye götümüzü yırttık gayet de haklıymışız. geçen hafta son sıralardaki erciyes'i zor yenmiştik, evet bu hafta da zor kazandık ama ligin formda takımı antep'e karşı, hem de deplasmanda. ve oyun olarak da kesinlikle geçen haftalardan daha iyiydik. sivok düzelince defans biraz daha toparlanır diye umuyorum, zaten şu maçta yediğimiz gole ne denir ki, duran top-yan top. beşiktaş'ı geçtim milli takım bile şu sorunu çözemedi hala. duran topu fener'den başka seven türk takımı da yok.

ve biliç aga, bak gördün işte oynatma şu karaktersizi ya bırak nereye gidiyorsa gitsin, oğuzhan'a, atiba'ya, ömer'e daha çok sorumluluk ver. yeni gelen biladeri de sakatlıktan kurtulunca bol bol oynat ulan her maç bugünkü gibi oynayalım kazanamasak da ben razıyım yeter ki şuna benzer oyunlar oynayalım. defans hala problem tabi artık onu elindeki kısıtlı imkanlarla nasıl çözeceksin bilemiyorum. pinti başgana git yalvar " biraz para harca ulan" de ne bileyim işte fernandes'i oynatma yani en çok istediğim bu şimdilik.
  • beşiktaşın güzel bir galibiyet aldığı maç. atiba, veli ve francoyu çok beğendim. veliyi kesmek isteyen arkadaşlar, velinin olmadığı maçlarda yediğimiz gollere bakmalarını rica ediyorum. franco üzerinden dalga geçen renkli takım taraftarlarına da güzel bir cevap oldu bu maç. demek ki sabır futbolda çok önemli bir unsur olabiliyor. zira franco başta bu takımda oynasaydı ve 1 2 hata yapsaydı medya ve çok bilmiş yorumcular sayesinde türkiye sınırları içerisinde şuan lisansını asmıştı. ancak yeteri kadar beklendi ve sonuçları yavaş yavaş alınmakta. zira topa müdahale konusunda şuan beşiktaş defansı arasında daha iyi bir kesici yok. atiba orta sahada çok güzel. ancak serdar kurtuluş nedeniyle sağ bekte oynamalı. orada ki performansı da standart bir bek performansı kadar iyi.

ayrıca şike şike , yatışşş diyen troller. ikinci yarı pek suskun gördüm sizi. hayırdır ?
hesabın var mı? giriş yap