• başlığı açan kaçmış.

tek diyeceğim deprem vergileri nerede? ha birde 99 depreminden ders alınıyordu hani taptaze 3 milyonluk binalar yıkıldı!!
  • çok yakın zamanda yargılanacağıni umduğum aktroll beyanı 24 saatte sen ne olursa olsun liman kentine gi-de-cek-sin
  • sleeper agent gibisiniz akp trolleri. olay depremin olması değil, deprem öncesi tedbirlerin alınması ve deprem sonrası müdahale hızı diye uzun uzun anlatırdım ama sizin amacınız farklı.
  • deprem vergileriyle yapılan yolların götümüze girdiği bir ortamda kimi linçleyecektik lan angut?

hiç de gereksiz olmayan linç, vurun daha ölmedi.
  • sana da... argümanına da...

neredeyse 24 saattir yardım ulaşmamış yüzlerce, belki binlerce bina var! 24 saat!

yürüsen varırdın be!

edit: şunları yazan ve sözlük yönetimi tarafından hala kollanan @borsa kaplani isimli yazar da unutulmasın!
    görsel
  • kardeşim allahın aşkına git içinden düşün
  • hatırı sayılır bir önerme. babaannem dururken akp'nin linçlenmesini şık bulmuyorum. teessüf ediyor ve istirham ediyorum; öyle yapmayın.
  • lan ibb ulasti muharrem ince ulasti akp ulasamiyor? bi siktirin gidin lan.

lan yetersizsin bari yalan soyleme o zaman! afad her yere ulastik diyor niye? soyle suraya ulasamadik suraya gidemedik adam yok de millet organize olsun kendi caresine baksin.

bir adam icin haysiyetinizi serefinizi harcamayin lan.
  • toplanma yerleri yapılacaktı mahallelere deprem konteynerleri yapılacaktı depreme dayanıklı inşaatlar yapılacaktı.bunlar akp nin işi değilmiydide hemen linçlemeyelim.
    ne yapacağız israfilimi suçlayalım.
    ordu batıdan doğuya kaydırmakdan bahsetmeden önce burda red alert oynamıyoruz.bakarsın türkiyede kaç tane ordu var ondan sonra konuşursun.
    çok basit bak google yazıyorsun türkiyede kaç ordu var.
    ağzı olan konuşmak zorunda sanki.
  • uzun uzun yazıyordum, vazgeçtim. bezdim lan sizden.
hesabın var mı? giriş yap