• hangikredi ümraniyespor ile hanifutbol neredeforvet fenerbahçenin berabere kaldığı maç olmuştur.
  • orta sahaya 30 transfer yap sahada ortada top çevireme. muhteşem bir şey bu nasıl bir lanettir yarabbi.
  • fenerbahçe çok çok kötü. yani ne oynadıkları belli ne taktik belli ne başka bir şey. fenerbahçe böyle giderse 1-2 defa 4'lük 5'lik olur bu oyun stili ile. bu kadar para harcayıp böyle bir takım kurmak ayrı bir başarı tabii.
  • bir galatasaraylı olarak fb kadrosu yazıyorum gidin jj ye gösterin:

altay

osayi serdar szalai alioski

crespo zajc

e.mor arda ferdi

transfer

yedekler: irfancan, mhy, irfancan, bruma, arao, serdar, lincoln, ismail

kalanlar valla çöp kusura bakmayın
  • fenerbahçe yine bildiğimiz gibi.
  • yani artık ezeli rakiplerimiz bile dalga geçmeyi bırakıp üzülmeye başladı şu halimize utanmıyor musunuz ya bu kadar taraftara yazık değilmi aldığınız iki tane stopere bakın süper ligde hiçbir takımın onbirine giremez. bruma ve lincoln çöp rossi desen yine vasat arao dediğin adam zajc ve cresponun eline su dokemez bugün yedekleri ile çıksaydı fener rahat kazanırdı. ismail'in oturttuğu kadroya kaliteli bir forvet birde sol bek alsanız yeterdi ya ulan hele arda olayına hiç ama hiç girmiyorum bugün arda bruma , lincoln , king , rossiden de on gömlek üstün top oynuyor. jesus muz ligimi sandı burayı ümraniyeyi tebrik ederim galibiyeti kaçırdılar. ali koç sana gelirsek de bence artık bırak sen bir işadamısın olmuyor işte zorlamaya gerek yok her sene bu kadar büyük iddialarda bulunup bu kadar başarısız olmak fenerbahçe ye zarar veriyor bunun farkına var artık beceremiyorsun hepimiz seni iyi fenerbahçeli olarak hatırlayalım ne olur artık bırak yarın iş var sinirim bozuldu uyuyamıyorum şu insanlara eziyet etmeyi bırakın artık. açık ve net söylüyorum fenerbahçe bu senede şampiyon olamaz bu kadroyla imkansız boşuna kendinizi kahretmeyin zaten yeterince derdimiz var en iyisi takip etmemek. forma falanda almayacağım onun yerine kıymayla ay çiçek yağı alırım.
  • malum pozisyon net penaltı. hakem dışarıdaki değil çizgi üstünde gerçekleşen ikinci pozisyona penaltı veriyor. ümraniyeli futbolcunun ayağına net bir darbe var. bunu bile akıllarınca manipüle etmeye çalışıyorlar. fenerlilere allah akıl fikir versin.
    fener 9 kişi bitirmeliydi maçı. kırmızı kartları es geçti hakemler.
    o kadar rezil durumdasınız ki tff ve mhk bile kurtaramıyor sizi.
  • ülkede bi makama gelen yapışıp kalıyor arkadaş. başarısızsın başarısız, istifa et de iyi niyetini görelim ali koç. bu saatten sonra fenerbahçe'ye yapacağın en büyük iyilik istifa etmektir. aziz yıldırım 20 yıl yapıştı sıra bunda galiba.
  • zajc-crespo ikilisini bam diye kesen adamin gecen sene fenerbahce maclarini izledim beyani kesinlikle yalandir. izlemis olsaydin kesmezdin. ayrica yine ayni maclari izlemis olsaydi arda guleri 11 de baslatmiyorsan bile 65 gibi oyuna alirdin. ben uzulerek soyluyorum ki 9-10. hafta gibi fenerbahce de ismail kartalla yollarin ayrilmasi herkes tarafindan kabul edilen bir hata olacaktir. jorge jesus king de ne goruyorsunda 11 baslatiyorsun? bir de emre nefiz adli futbolcuda ayni emrah bassan tripleri var asiri igrenc futbolcu tribi. gerci tr de kayniyor boyle futbolcu. fenerbahce bu sezon da sampiyon olamaz ise ali kocu getiren taraftar destegi bu kez ali koc goturur. daha ilk macta taraftar gustavo nun taca attigi topta nasil soylendi ve mac sonu ali kocla tartisma yasadi gorduk. ilk haftadan boyle tepkiler geliyorsa 2-3 yenilgi sonrasi bu taraftarin sabri tasar ki normaldir kac sene oldu 0 basari.
hesabın var mı? giriş yap