• ''bütün dünya tayyip erdoğan' a düşmanlık ediyor. halbuki tayyip erdoğan fanidir.'' dedi. kendi dedi. kendisi için.
  • an itibariyle başlamıştır.

link

ne yüzle bu konuşmaları yapabiliyorlar, bol keseden sallıyorlar anlamak mümkün değil.

şimdi medyaya ve muhalefete yağdırıyor, bunların sorumlusu bunlardır diyor.

adam sormuş bunlar neden oluyor millet demiş neden oluyor adam demiş bana 400 vekil vermediniz ondan millet de demiş ne kadar da cumhurbaşkanı bir erkek......
  • 13 yıldır ülkeyi yöneten kişi olarak, iç savaşın eşiğine gelen ülkenin halinden muhalefet,medya,aydınlar dahil, kendisi ve partisi hariç herkesi sorumlu tuttuğu açıklama.

rezaletin son perdesi, surat kösele
  • "muhalefetin hiç mi suçu yok" demiş.

peki biz de soralım o zaman: hırsızın hiç mi suçu yok?

ps: buradaki hırsız lafın gelişi olarak kullanılmamıştır.
  • güzel konuşmadır, gerçekten içerik ve üslup olarak beğendim.

dünya'nın hemen her yerinde halk tarafından yerinden edilen diktatör özentileri buna benzer konuşmalar yaparlar. içeriği de "ben şunu yaptım bunu yaptım, sizin için çalıştım, bizi istemeyen düşmanlar, dış mihraklar, emperyalistler var, bizi bölecekler, ben gidersem bu ülke yok olur" vb şeklindedir.

üslup da her zaman sert ve suçlayıcıdır.

tam olmuş valla, aferin...
  • tayyip erdoğan v1:

--- spoiler ---

mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum mağdurum
    --- spoiler ---

tayyip erdoğan v2:

--- spoiler ---

mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık mağdurum kandırıldık
    --- spoiler ---

kandırılmadın tayyip, kandırılsaydın yerinde duramazdın.

tanım: dolaylı mağduriyet açıklaması. kıyamaaaaaaam.
  • "milletimiz inanıyorum ki bütün bu olanların hesabını birilerine soracaktır."

ben de eminim soracaktır.
  • "yaptığım herşeyin hesabını vermeye hazırım"

acele etme uzun adam. zamanı gelince vereceksin zaten.

ben mesela kabataş yalanının hesabını nasıl vereceğini merak ediyorum.
    yok hayır sadece bunu merak etmiyorum. en çok bunu nasıl açıklayacağını merak ediyorum.

ekleme: bilesin ki, danışmanlarım beni hep kandırmış cümlesini kabul etmiyorum.
hesabın var mı? giriş yap