273 entry daha
  • bu sınava kolay diyenlerin kesinlikle profesör kadrosuna atanmalarını gerektiren sınav. ben bildiğin loto doldurur gibi doldurdum, ciddiyim, sadece söz-1 kısmından eminim, o da tam emin değilim, ama say-1 ve say-2 kısmında battım resmen. bir çok kişi de aynı şeyden yakınmış.

işin doğrusu şu ki, sorular verilen süre zarfında çözülecek kadar kolay değillerdi, bu yüzden de bir çok insanın emeğine ve verdikleri sınav ücretine yazık oldu. yds ve ales kesinlikle artık bir şeyleri ölçmekten ziyade insanların kolayca paralarına konmak için bir yöntem haline dönüştürüldü. 80 lira yds'ye ver, 80 tl ales'e ver, sonra sınavda bir ton ter dök, emeğine yazık edilsin.

hadi soruların zorluğu makul diyelim, e kardeşim 120 soru bu, 30 soru çözdükten sonra insanların beyni yanıyor, lan adam 1 yıldır çalıştığı sınavın günü ishal olup sınavdan çıksa bunun vebalini kim ödeyecek? götümüze kadar aramaları da çabası. sadece kimlik ve bir miktar para ile bizi kör itin öldüğü yere sınava göndermek de çabası. berbat bir sistem ve tüm öğrencilere eziyet bu.
161 entry daha
hesabın var mı? giriş yap