• bugün başıma gelen über olay.

izmirden istanbul'a gitmek üzere yola çıktım. ilk önce otobanda emniyet şeridindeyken arkamdan gelen polis arabasını gördüm ve delikanlı yüreğimin ödü bokuna karıştı. bu sebeple hemen sola kırdım ama bir kadın bana yol vermedi. bense onu azıcık dövmek için arabamdan indim. azıcık dövecektim çünkü annem hastaydı ve acelem vardı. baktım kapı pencere kilitledi azıcık aynasını kırdım. olayın şokuyla tabii.

sonrasında ise yalova feribotuna girerken sıraya kaynak yaptım. "kardeşim ayıp değil mi yakışıyor mu" diyen adamı da birazcık hırpaladım. belimde de silah vardı tabii ki bu sırada.

tam hastaneye varıcam hastaneye bir ambulans giriyordu. önüne kırdım ve bana el kol yapan sürücüsünü biraz dövdüm. içindeki hastaya ne oldu bilmiyorum. umarım ölmüştür çünkü ölmediyse onu da dövücem.

arabayı engelli park yerine park edip (fiziksel ve bedensel bir engelim yok) annemin odasına yollandım. şu an annemin yanındayım. birazdan doktoru da döverim görüşmek üzere. sonuçta acelem var.
  • "6-7 kilo baklava alsaydın yanına, basit tiplere dağıtıp kendine yol açardın" dedirten aksiyonlu hatırat.
hesabın var mı? giriş yap