59 entry daha
  • vaktini boşa harcamak istemeyen arkadaşlar için özetini şimdiden buraya bıraktığım basın toplantısıdır.

özet
  • düşen euro kuru yüzünden kayıp içerisinde olduğundan bahsedecektir. toplantıdan önce zararını prim verilmelidir. bir filazof kolay yetişmiyor sonuçta...

açıklamalar:
    - aynı geminin içindeyiz (ben sadece 3.2 mio euro alıyorum)
    - oyuncularımız üzülüyor (bodrum'da möet ice patlatarak üzüntülerini aşıyorlar)
    - italya'ya özgüven fazlalığından yenildik
    - ezildik bu ezikliği özgüven kaybına bağlıyorum. (kamuoyu beklentileri yüksek tuttu, suçlu)
    - pandeminin etkisi büyük
    - mukavelem var bla bla bla (istifa etmiyorum mal mıyım amk?)
    - hakaret edenlere cevap vermeyeceğim ama bir cevap vereceğim (tam bir filazof)
    - dünya kupasına katıldık ama 1 kuruş prim almadık. (çok ayıp ettiniz)
    - 3.2 milyon euro almıyorum türkiye'de kim euro alıyor?
    - taylan sakat olduğu halde sakat değilim dedi. (alın size harcanacak oyuncu beni salın, hem lgbti+ destekçisi parçalayın)

- ben buraya neden çıktım? niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdüm çıktım! ama, çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy... uzakta değildir. buraya çıktık da sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bi takım uydurma laflardır... sahi ya ben buraya neden çıktım? kim çıkardı lan beni buraya?!
  • doğum günümde yapacağı toplantıdır. acaba özellikle mi bu günü seçti sir şenol ferguson.
  • isviçre maçı sonrası düzenlenen basın toplantısında istifa etmeyi düşünüp düşünmediği sorulduğunda;

“takımın başarı başarısızlığında sorumluluğu üstüme almam gerekir. bunun karşılığı istifa mıdır? iş yapmak mıdır? işi bırakıp kaçmak mıdır? yoksa çalışmak mıdır? onu siz daha iyi takdir edersiniz.” demişti.

valla hocam istifa etsen kimse işi bıraktı kaçtı demez emin ol. kimsenin gözünde küçülmezsin, tam tersi istifa hizmetini yerine getirebildiğin için takdir edilirsin.

neyse bugün de muhtemelen yine benzer beyanları verecektir. çok şey anlatıyormuş gibi yapıp işin özünde hiçbir şey anlatmadan toplantıyı bitirir.
  • yaşanan rezaleti dıj güjlere bağlarsa şaşırmayın.üstüne son zamanlarda moda olan helallik isteme olayına girerse tadından yenmez.istifa mı o ne?
    edüt:bronzlaşmıs.tatili hak ettiler tabi ki.arada şaşırtmadı.istifa etmiyor.
  • oyuncularıma burger king reklamlarında çok hamburger yedirdiler, kilo aldırdılar.
    suçlu burger king'tir diye bir çıkış bekliyorum.
  • ağdalı cümlelerle boş boş konuşup sonuçta kendinden başka herkesin suçlu olacağı bir konuşma olacaktır. istifa falan beklemeyin.
  • inşallah hala cesaretli gazeteci vardır da şu soruları sorar

1- neden yabancı sınırlamasını bu kadar isteyip bjk'de 11 yabancıyla sahaya çıkıyordunuz?

2-yabancıların euro üzerinden maaş aldığını söyleyip yabancı sınırlamasını savunuyorsunuz ama siz neden tl üzerinden maaş almıyorsunuz?
  • o basın toplantısında acaba bir tane bile gerçek gazeteci olacak mı ?
    bayram bektaş’ın hangi yetenekleri ile milli takım yardımcı hocası olduğu sorulabilecek mi ?
    kaleci antrenörünün trabzonlu olması dışında bir özelliği var mı ? diye sorulacak mı ?
    sezonun yarısından fazlasını sakat geçiren abdülkadir ömür’ün hazır olmadan milli takıma neden alındığı , 3-5 maç yapan kerem aktürkoğlu ve halil dervişoğlu’nun neden alındığı ,
    göztepeli halil ve gaziantepli muhammed’in neden alınmadığı sorulacak mı ?
    makedonya’nın bile sahada bir oyunu görülürken biz 3 maç ne oynamaya çalıştık sorulacak mı ?
    gine ile neden hazırlık maçı yaptık , gine hangi rakibimize oyun olarak benziyordu diye sorulacak mı ?
    neden avrupanın milli düzeyde en çok kazanan teknik direktörüsünüz diye sorulacak mı ?
    üstelik yabancıya karşı iken , euro ile kazanmak çelişki doğurmuyormu diye sorulacak mı ?

bunların bir tanesini bile sorabilecek şerefli bir basın mensubu bu ülkede var mı ?
  • edit: bu hitabet ve cümle kurma yeteneğiyle bu adam olması gerekenden çok çok çok başarılı olmuş.

başarısızlıkla ilgili herhangi bir sorumluluk almadığı gibi kamuoyunu suçlayacağı toplantı. istifa etmez.
240 entry daha
hesabın var mı? giriş yap