• şu an 6.23 tüm zamanların rekoru 6.25 geçilebilir.

edit: 6.2507 oldu. tüm zamanların rekoru 6.2529

edit 2: euro 6.2666 tüm zamanların rekorunu kırdı.
  • euro yavaş ciğerimizi söktün :)

not: yavrum deutschland.
  • herkes dolara odaklanmışken euro 6.2822 ile rekorunu geliştirdi bugün.

korkmayın, hepsi geçecek. 7.28 olduğunda bugünleri hatırlamayacaksınız bile.
  • güne mutlu uyanmamı sağlamış, ilk sigaramın keyif sigarası olmasını sağlayan kur.
  • kısa süre önce "geç kaldım, ama zararın neresinden dönersem kar" diyerek şahsi hesabımaki az bir paramla euro ve nok almıştım. hani şu geceyarısı gelen faiz artışı var ya; o zaman işte...

o günden bu yana yüzde yirmiye yakın arttı iki para birimi de... birikimim erimekten kurtuldu hiç olmazsa. o sayede önümüzdeki dönemde yapacağım dövizli küçük harcamalar için vicdan azabı çekmeyeceğim. kendimi kesinlikle karda saymıyorum. keşke euro yeniden dört küsurları görse de ben zarar etsem. ama bu artık uçuk bir hayal, biliyorum.

neyse ki euro'ya bağlı işletme gelirimiz var; o sayede kendim için yakın vadede aşırı karamsar değilim. ama ülkedeki ekonomik durum sürdürülemez bir noktaya doğru gidiyor ve kur sarsıntısının etkilemeyeceği tek bir kişi/kurum olmayacak. deprem gibi; kimisinin vitrindeki antika fincanları kırılır; kimisinin üstüne beton kiriş çöker. "aslında deprem yok" demek kimse için çözüm değil.
  • 6.3 ile rekorunu gelistirmeye devam eden kur.

2011'de yurtdisina yuksek lisansa gittigimde kur 2.1'di. suanda calisiyorum ve 6.3. bir koyup uc almak diye buna denir. turkiye'de artik krallar gibi tatil yapabiliyorum. birkac aylik birikimle sifir daire alabiliyorum. tesekkurler akp.
  • an itibariyle 6,3453 tl
  • avrupa tatil planlarını memlekette aile ziyareti planına çevirmiştir. bu döviz kuruyla herhangi bir yerde tatil yapılmaz, ancak ekonomi yapılır. **
  • keman çalmaya devam... my heart will go on len mq!
  • oyle bir kurdur ki, ucagin ve otelin parasi yanacak bile olsa avrupa tatilini iptal etseniz zarardan kar ettirebilir *.
hesabın var mı? giriş yap