şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şerefsiz bir sivrisinek yüzünden yaklaşık 20 dakika önce evde başlattığım av. artık yatayım dedim başımda dolanmaya başladı, haysiyetsiz. elimi kolumu sallıyorum, gidiyor. lan bırak uyuyayım sokuyon mu, sikiyon mu sonra napıyorsan yap diyorum, tam dalacam uykuya bir daha geliyor. bir, iki, üç böyle devam etti, bir anda kulağımın dibinde bitti yine adi sivrisinek, kulak siken vızıltısıyla. şimdi sen bittin orosbu çocuğu sivrisinek diyerek fırladım yataktan, yaktım ışığı. çektim terliği, başladım pezevengi aramaya. duvara, tavana, perdeye, kapıya bakıyorum yok ortalıkta. seni gebertmeden uyumayacam lan dedim kendi kendime, elimde terlik sivrisinek arıyorum. bir baktım yatağın başında, yatmamı bekliyor kan emici pislik. salladım terliği kaçtı yine adi. gözden kayboldu ama ahdettim bulacam. ve nihayet aramalarım sonuç verdi ve buldum. perdenin arkasına gizlenmiş bu sefer. hiç perdeyi kaldırmadan çaktım tokadı perdeye, duvara amele sümüğü gibi yapıştı. şimdi istediğin kadar vızılda öbür tarafta adi hayvan.
  uykumu da kaçırdı şerefsiz.

  edit: yanlış sivrisineği öldürmüşüm amk, perdenin oradaki sessiz sessiz duruyormuş meğer. yatağa kafayı koyar koymaz yine geldi tipini siktiğim. bu sefer aramaya takatim yok. oturma odasına göçe zorladı şerefsiz. kapıyı kapatım çıktım.
 • şerefsiz her yerde şerefsiz. ulan soksan da bitse keşke, kulakta dolaşmak niye?
 • --- spoiler ---

  (bkz: vay orospu çocuğu vay) dedirten sivrisineğin gebermesiyle sonuçlanan olay.
  --- spoiler ---

  zamanın birinde, benzeri benim başıma gelen olay. ancak hikayemizin kahramanı sivrisinek değil kara sinek idi. türü batasıca.
  hayvan oğlu hayvanı öldürmemek için her yolu denedim. ışıkları söndürüp antrenin ışığını yaktım oraya çıksın diye. çıkmadı. sonra kan beynime sıçradı, niyeti bozdum. resmen dakikalarca oradan oraya kovaladım, nereye konduysa kovaladım, yorulsun da bir yere sersem halde konsun da yapıştırayım diye, olmadı.
  en sonunda bir elime çakmak, diğer elime deodorantı aldım ve havadayken ateş ettim.
  anında alev topuna dönüştü pezevenk. pıt diye düştü yere. içim cız etti. yaptığıma pişman oldum. şerefsiz bir sinek de olsa böyle bir ölümü hak etmiyordu. ne de olsa sadece doğasınca hareket eden aptal bir sinekti o.
  ama ben de sabah işe gidecektim, uyumam lazımdı orospu çocuğuna inat.
 • pirelerin yanında sivrisinek melek kalır diyeceğim durum. sivrisinek dünyadan ise pire marstandır. ölmeyi bilmez bir kere ısırmayla da doymaz seri seri ısırır. bir tanesi giysinizin içine kaçtıysa vay halinize.
 • şah damarımdan sebil akıtırım şerefsizim yeter ki kulağımın etrafında dolanmasın. mevsimsiz pezevenk