• bahsi geçen işletmenin manda kasa audilerden, mercedeslerden inen göbekli, gümüş tepihli amcaların piyasa mekanına dönmüş, aletlerin başında teriniz soğuyana kadar sıra beklediğiniz, kapasitesinin çok üzerinde üye kaydıyla adım atacak yer kalmamış bir mekan olmasından mütevellit şaşırtmayan skandaldır.
  • her üyeden takribi 100 tl alsan iyi para he?
  • kurumsal spor salonu rezaleti.

macfit, sportspark, carrera tarzı yerler görünürde spor salonudur ama arka planda milletin birbirine sulandığı, sosyal medyada şov yapmak için spor yapanların doluştuğu yerlerdir.

o yüzden mahalle spor salonları daha samimi ve ekonomiktir.

2 aylık 120 lira nakit veriyorum kafam rahat.
  • 82479836 kere arayıp da sonuca ulaşamadıkları müşteri adaylarının acısını böyle çıkartıyorlar herhalde.. yaklaşık 10 senemi 5i aile elite residence 5i bireysel atakoy marina olmak üzere üyesi olarak geçirdim, aile üyeliğiyle ilgili fiyat konusunda hiçbir bilgim yok fakat bireysel üyelik öncesinde konuşmaya başladığımız gün verdikleri fiyatın tam olarak yarısına üye olmuştum.. üstelik konuştuğumuz gün her zamanki gibi kampanyanın son günüydü ve asla bir daha indirim yapmayacaklardı, yarı fiyata düşmeleri 3 gün aldı. o beş sene içinde sanki her gün kalite biraz daha düştü son senede bir kere bile uğramadım ben verdiğim yarı paraya acırken kim bilir kaç kişi tam ücret ödeyip kazıklandı. böyle rezil bir satış politikasına sahip bir firmadan her şey beklenir.

sistem daha aşağı kabul etmiyor diye verdikleri fiyattan çok daha düşük fiyata üye olan vardır eminim ki..
    sistemin fiyat kabul etmemesi de yalandır, ne öyle bedavacı alarmı gibi sistem.
  • demek mersin şube de de böyle kazıklıyorlar.. ben standart zannediyordum hile hurdalarını ama demek ki şube şube strateji değiştiriyorlarmış.. ben de ankara'daki söylemeyim de iki tane var zaten birinde satışçı olarak çalışmış biri olarak diyorum.. gitmeyin kardeşim, bize telefonla dünyanın yalanını söyletiyorlardı her gün.. ve dinliyorlardı telefonlarımızı kaç kere yalan söylemediğim için fırça yediğimi ben bilirim.. içinde bilkent holding ve tepe grubu geçen hertürlü iştirakten uzak durulması gerekir.. bu lafımı bilkent holding bünyesinde herhangi bir alanında çalışan herhangi biri çok rahat anlamıştır zaten.. evlerden uzak olsun..
  • şaşırmadığım haber, biliyorumki aynı şey diğer şubelerindede gerçekleşmektedir...
  • 19 yıllık izmir şubesi olarak hiç şaşırmadığım haberdir. her şey ürünü satıncaya kadardır sonrası hep kabus.
  • spor merkezlerinin her zaman yediği halttır. spor merkezi sahipleri en lüksünden en dandiğine her daim bir serseri tarafından işletilir o yüzden şaşırmamak lazım.
hesabın var mı? giriş yap