• bu ne oglim amına
  • 20 dk dır tanıyorum bu arkadaşı. ilk göze batan : "troll mü yapıyor gerçek hali mi bu ?" ki bunu devamlı izleyicileri bile çözememiş belli ki.

en çok göze çarpan ise kız arkadaşı. bu videoları izleyenlerin "bi şu herife bak bi şu kıza bak" dediği aşikar. eğer pc yapmayacaksak hak verebiliyorum. ama sonuçta bunu demek kimseye düşmez. sadece daha yakışıklı tipli düzgün erkeklerin orta altı güzellikte kızlarca red edildiğini çokça görmüş biriyim. burada çok büyük bir sorgulatma yaşatır daima bu arkadaşın profilindekiler. bunlar konuşulmaz tabii. ancak gel gör ki insanız nefsimizden geçenler yalan söylemez. insan gıpta eder. kıskanırsa bu iradesizliktir.

kadınlar bu tipleri seviyor. bunun cilalı taş dönemine uzanan nedenleri var. şimdi uzun uzun girmeyeyim. yalnız ilişkilerde zıtlaşmaya gidildiğinde, finalinde üzülüyorlar ve tüm erkek cinsine saydırmadıkları kalmıyor. hayır dişi hazretleri, tüm erkekler değil sen ilkel güdülerine yenik düştün. tıpkı o münasebete girdiğin oluşum gibi. bunu, kendini milyon yılda geliştirmiş nerde ne yapacağını bilen erkek kitlesine yükleme hani. o bakımdan.

bunlar aklıma geldi, hani trollmüş ya. bu arkadaşımızı tenzih ederim bu yazdıklarım konu dışı birey örnekleri. sözlük çağrışım yeri. biz bazen bkz veririz bazen şu numuneye bakınız.

yoksa komedi lazım ben komedyeni severim. komikse iyi, ciddiyse hasss.
  • recep ivediğin kürt olan yan çarı. içerikleri bir miktar komik sayılabilir ama o kadar da değil. fazla abartılıyor ve ülkedeki mizah anlayışının: eaaaağ, bune oglima ammına ve kürtçe birtakım küfürler şeklinde olması durumunu daha fazla katlanılamaz hale getiriyor. aynı zamanda tanıdığım ve yaşı biraz küçük olan izleyicilerinde kürtçe küfür ve türkçe şiveli küfür yan etkileri var. pek izlemiyorum ve tavsiye etmiyorum. bunu izleyeceğime sıçarken duvardaki fayansları izlerim daha iyi.
  • kesinlikle konuşmasından davranışlarına kadar rol yapıyor. videoları dikkatli izleyin gerek arkadaşları gerek kendisi gayet sosyetik ve tiki insanlar.
  • oyun boyunca sürekli peşinde olan ayı gelir...
    abbas: yine geldi emmına kodumun ayısı
  • küfüleri ile yarım yarım yaran, twich sektörüne girse en çok izlenmeye ve aboneye sahip olacak gamer kişisi.
    (bkz: bağhım)
    (bkz: bu ne olm amına) replikleri ile şimdiden gönüllerde taht kurmuştur.
  • role playing de olsa troll de olsa orijinal bir youtuber'dır. barzoluğun hakkını sonuna kadar vermektedir. saygı duyuyorum kendisine.

bu devirde sevgilisine faça şahin alan koca yürekli barzomuz, yerli ve milli gururumuz.
  • adamin kolunda dovmeler var, kesinlikle role play yapiyor yani. https://youtu.be/61_-jniuo5u
  • komik geliyor mallığı,izlemesi sarıyor metin 2 den beri tanıyorum ama youtube bırakıp sadece yayın açarak büyük enayilik yaptı elinde ünlü olmak için büyük potansiyel vardı kendi kendine yazık etti.
  • gerçekten bu adama gülündüğüne inanamıyorum.
    yazarlar bile bu adamı destekliyor güldüğünü belirtiyor
    vay be şok oldum böyle gereksiz şeyler nasıl oldu da artık beğeni görüyor ekşi'de...

tamamen gereksiz bir kişilik gözünü para bürümüş bi twitch yayıncısının(ursely) yayınına gidip resmen steam hesabı için yüzsüzce oyunlar istiyor bağışlar istiyor.

yok onu yalarım bunu yalarım 'ana skm' gibi gereksiz lafları ortaya çıkardığı için onur gurur duyan vasıfsız biri,şimdi de ülkemizin gençlerine (ana skm,am yalarım,bi baqım) gibi gereksiz laflarla dolduruyor ve yurdum insanı bu lafları her platformda bi başarıymış onur edici kelimeymiş gibi kullanıyor yazık.
hesabın var mı? giriş yap