şükela:  tümü | bugün
 • ingiliz vatandaşı bir hanfendinin (bkz: abby bray) bir türk tarafından facebook üzerinden taciz edildiğini iddaa ettiği olay.

  valla bu konu yarın gündem olur benden söylemesi.

  abby kimdir, ne iş yapar bilmiyorum. post'u herkese açık. ekşi bu işe el atarsa kız facebook'unu iki saate kapatır gibi :)

  edit1: linki sildim.
 • yes sir ifadesi ile yaran fuckin' pervert.

  swh. adam kıza tekmil vermiş ya la.

  ha bi de eklentisi: herif are you disco'dan sonra az daha level atlamış. memleket sapığı bu abazanlıkla 50 yıl sonra toefl ingilizcesine erecek anlaşılan.
 • her kuşu siktik bir abby eksik kaldı.
 • ingiliz kız: you have to ask my mum
  sapık: yes sir.

  ahahahahaha yes sir ne lan. konuşmaya biraz daha devam etse sit down please falan da dermiş.

  öküz bir de kıza slip donlu fotoğraflarını yollamış.

  başlığı açan yazar arkadaş linkleri uçurmuş ben ilave edeyim.

  facebook paylaşımının silinme ihtimali olduğu için yazdıklarını buraya aktarıyorum;

  i get so many weirdos messaging me ı dont even go on my messages that often anymore but to find months of messages of this disgusting nonce servet turan ı had to show people the sort of weirdos that are on facebook and you have to be careful! ı told him ı was 16 and he was okay with that even though he's apparently 40 (looks alot older than that). sending me photos in his underwear asking me questions like am ı a virgin, for me to go on holiday to turkey and marry him then he can move to england. telling he loves me, when hes old enough to be my dad (looks old enough to be my grandad. to any people ı have on facebook report him please so he doesnt do this to other young girls. ıf any of you other perverts want to try me feel free, ı will expose and get every single one of you guys reported.

  günler sonra gelen edit: tahmin ettiğim gibi facebook'da bulunan paylaşım kaldırılmış.
 • fotolardan da anlaşıldığı üzere abimiz baya bi seriously!
 • https://www.facebook.com/…1621659867&type=3&theater

  yorumlara bakilirsa, amirim, komiserim falan, eleman malum meslekten.
 • yalnız bey dayıyı tebrik ettim pedofilideki ünümüzü yurtdışına taşımış. türk kızlarına "altında ne var" diye mesaj attıkları yetmemiş bir de elin 16 yaşındaki* yabancı kızlarına evlilik bile teklif etmişler. dayı git kahvede batak at, doblo'nun ne kadar yaktığını tartış şu çükünüzü aklınızdan çıkarın be. ne iğrenç millet olduk anasını satayım

  edit: lavuk polis memuru sanırsam. şerefsiz pezevenk, seni polis yapan sistem bir gün çöker de kurtuluruz umarım
 • "when you say 10 times i'm police do you think you make a girl feel safe?" sorusuna gelen "i'm cop" ifadesinden sonra çenem ağrıyana kadar güldüğüm olay.
 • 16 yaşında bir çocukla evlenip ingiltereye yerleşme hayalindeki bir (bkz: çomar) ın yediği halt.

  tipini siktiğim.