• ahaha bunu gördükçe her seferinde abdi ibrahim denen sikik kurumda neden çalışılmaması gerektiğini hatırlıyorum, güzel oluyor.

hatta bunu geri kalan diğer tüm türk şirketleri olarak da genelleyebiliriz.
  • kaldırılmadan izlenip, kaydedilmesi gereken video...
  • bunun ilk yüklenen kaliteli sürümünü bulmak mümkün mü acaba?
  • bu videoyu iyi izleyin. işte üçüncü dünya ülkelerinde kapitalizmin kötü bir taklidi olan vahşi kapitalizmin resmidir bu video.

sonra neden siyasi iktidarın devletin en temel erkleri üzerinde bile lego oynayabilecek esneklik ve taban gücünü bulduğuyla kıyaslayın.

sağcısı, solcusu, dincisi, sermayedarı, komprodoru, sanatçısı, mafyası, çetesi, sivili, askeri demeden ülkenin güç dinamizmi enstrümanlarını ele geçirenlerin, korkutulmuş, sindirilmiş, ipi eline alınmışlık, kaderini belirlemişlik, sanal tanrılık gibi genel geçer araçlarla kontrollü bir kölelik sisteminin topyekun nasıl var edildiğini hayretle izleyin.

sonra döne döne bir daha izleyin. yine izleyin. videodaki insanların gözlerine bakın neyi görüyorsunuz? burun altındaki sahte gülüşe bakın. sonra rahmetli başkan kim jong il 'in cenazesinde yırtınan zavallı topluluktan ne kadar modern göründüğünü kıyaslayın. bir sonuca varmaya çalışın.

sanatkarın sanatını, köylünün toprağını, işçinin işini, öğrencinin geleceğini, boynunda sallandırmanın dayanılmaz iktidarını izleyin.
  • ben en çok vidyodaki şarkıyı kimin yazdığını merak ettim. bunun için para verdiler mi?

verdilerse kime, ne kadar verdiler?

insanı iliklerine kadar utandıran videodur.
  • sağlık bakanlığı kamu spotu olarak yayınlasa sırıtmaz. “kurumsal hayatın ruh sağlığına etkileri” temasına çok uygun bir video.
  • (bkz: cringe)
    (bkz: az önce ne izledim ben)

hapi barsdey diye ünleyen bir caponu da barındıran tuhaf bir videodur.
  • 8:55 den itibaren pasta yapar gibi yapanlar aslında şöyle yapmaktadırlar;

suck
  • ben en çok bu videoyu yapan ve etrafa yayanlar ne oldu onu merak ediyorum.

ayrıca şirketi tanıyanlardan bu video içinde olup şimdi işten çıkarılan kim var acaba?

çok fazla cömertsiniz diyen örneğin!
hesabın var mı? giriş yap