şükela:  tümü | bugün
 • ilk tanıtım videosu yayınlanan yerli film.

  videodan ilk tahminim şu: kadın adamın ilk sevgilisinin ölümüne sebep olan olay örgüsüne dahil olmuş okuldan tanıdığıdır.
 • (bkz: buğra gülsoy)
  (bkz: özge özpirinççi)
  (bkz: yusuf akgün)
  (bkz: gözde türkpençe)

  amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek duymamış ekibin özge'yle buğra'lı yeni filmi. vizyon tarihi 22 aralık, teaser da bu.
 • bir başka yemek yapan erkekli romantik film olan ıssız adam'ın çok daha güzeli. böyle şefli mefli aşk hikayelerinden hoşlananları ise asıl şuraya alalım: no reservations
  ilk entarinin sahibi yazarımıza katılıyorum. bu ikilinin kimyası garip bir şekilde tutuyor. bu sebeple birlikte yer aldıkları işler merakımı cezbediyor hep.
 • fragmandan yola çıkarak filmin hikayesi bence şöyle ; esas kızımız ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenerek esas oğlanı üzmemek adına ayrılmak ister. 5 yıl sonunda hastalığın son evresine gelmiş olarak tesadüfen yeniden karşısına çıkar ve olaylar gelişir.
 • yarrak gibi bir film olan jeux d'enfants çakması bir film. fragmandan belli. sözleşme imzalıyorlar. 5 sene sonra hayatımızda kimse yoksa birbirimizi ve beynimizi kaldığımız yerden sikmeye devam ediyoruz. hadi şuraya çakalım imzayı.

  ya valla bu memleketin sinema sektörünün hali içler acısıdır. hala böyle yarrak kürek aşk filmleri çekmeye utanmıyor insanlar. tabi ki de bunun da alıcısı çok olacaktır. ağlamalı zırlamalı aşk filmlerini bizim beyinsiz kızlarımız çok severler. bu kızlarımızın kendilerinden çok daha fazla beyinsiz olan moron sevgilileri de el mecbur köpek gibi kız arkadaşlarıyla bu filme gidecekler. çünkü bizim erkeklerimiz kız arkadaşlarının emirlerini bir köpek sadakatiyle yerine getirirler. türk erkeği kadar sevgilisinin kulu, kölesi ve de köpeği olan başka bir erkek çeşidi yoktur şu dünya üzerinde. allah bunları ıslah etsin.

  inşallah bu 5 para etmez sefil film en fazla 10 gün vizyonda kalır ve sadece 110.000 kişi seyreder de dönüp biz nerde yanlış yaptık diye sorarlar. andaç haznedaroğlu o kadar osman sınav'la çalıştı ama boşuna.

  evet kız arkadaşlarının köpeği olan kuçu kuçular. bu cuma film vizyona giriyor. yine bir başka yarrak gibi olduğuna emin olduğum martıların efendisi filmiyle tam size layık 2 film birden yaparsınız artık.
 • şu an film arasından yazıyorum; gelmeyin, ucu bombok bi yere çıkıyor.
 • nasıl desem, romantik desem romantik değil komedi desem pek de güldürmedi, dram desem pek de hüzünlendirmedi. olmamış eksik kalmış. bir kere hikaye klişe, fragmanda izlediğinizin fazlası yok. tabi özge ve buğra’nın enerjisi güzel ona sözüm yok.
 • fragmanının "sonunda asıl kızın öldüğü klasik türk filmiyim" diye bağırdığı film.
  vizyondan kalktıktan 2 ay sonra tv 8'den izlenebilecektir zannımca.
 • bu filmin yönetmenini çok sıkı takip etmek lazım. kazayla bir filmine daha gidersem çok üzülürüm.
 • fox tv’ye yeterince dizi çektik maaşlar yetmiyor, dizinin bir bölümünü çekmek bile günler sürüyor, çekelim bir film tek seferde elimiz toplu para görsün mantığı ile yapılmış saçma sapan bir film.