şükela:  tümü | bugün
 • başrollerinde buğra gülsoy ve özge özpirinçci'nin yer alacağı, çekimleri 3 gün önce başlayan bir andaç haznedaroğlu filmi. senaryo da yine buğra gülsoy'a aitmiş. beğendiği türk filmi sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda olan ben, filmi izler miyim izlemez miyim bilmiyorum ama aşk yeniden'den sonra aynı ikiliyi ekranlarda yeniden yan yana görmenin iyi geleceğini düşünüyorum açıkçası.
 • ilk tanıtım videosu yayınlanan yerli film.

  videodan ilk tahminim şu: kadın adamın ilk sevgilisinin ölümüne sebep olan olay örgüsüne dahil olmuş okuldan tanıdığıdır.
 • (bkz: buğra gülsoy)
  (bkz: özge özpirinççi)
  (bkz: yusuf akgün)
  (bkz: gözde türkpençe)

  amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek duymamış ekibin özge'yle buğra'lı yeni filmi. vizyon tarihi 22 aralık, teaser da bu.
 • ilk fragmanı yayınlanmış. hikayenin başlangıcı biraz klişe gibi geldi bana, "5 sene görüşmeyelim, evlenmemiş olursak evlenelim" filan biraz bayat bir konu gibi amma velakin, özge özpirinçci ve buğra gülsoy'un oyunculukları ve uyumları filmi alır götürür diye düşünmekteyim.

  hikayenin gelişiminin klişe olduğunu düşünsem de fragman merak uyandırmadı desem yalan olur. umarım beklentileri karşılar.
 • bir başka yemek yapan erkek'li romantik film olan ıssız adam'ın çok daha güzeli. böyle şefli mefli aşk hikayelerinden hoşlananları ise asıl şuraya alalım: no reservations
  ilk entari'nin sahibi yazarımıza katılıyorum. bu ikilinin kimyası garip bir şekilde tutuyor. bu sebeple birlikte yer aldıkları işler merakımı cezbediyor hep.
 • fragmandan yola çıkarak filmin hikayesi bence şöyle ; esas kızımız ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenerek esas oğlanı üzmemek adına ayrılmak ister. 5 yıl sonunda hastalığın son evresine gelmiş olarak tesadüfen yeniden karşısına çıkar ve olaylar gelişir.
 • yarrak gibi bir film olan jeux d'enfants çakması bir film. fragmandan belli. sözleşme imzalıyorlar. 5 sene sonra hayatımızda kimse yoksa birbirimizi ve beynimizi kaldığımız yerden sikmeye devam ediyoruz. hadi şuraya çakalım imzayı.

  ya valla bu memleketin sinema sektörünün hali içler acısıdır. hala böyle yarrak kürek aşk filmleri çekmeye utanmıyor insanlar. tabi ki de bunun da alıcısı çok olacaktır. ağlamalı zırlamalı aşk filmlerini bizim beyinsiz kızlarımız çok severler. bu kızlarımızın kendilerinden çok daha fazla beyinsiz olan moron sevgilileri de el mecbur köpek gibi kız arkadaşlarıyla bu filme gidecekler. çünkü bizim erkeklerimiz kız arkadaşlarının emirlerini bir köpek sadakatiyle yerine getirirler. türk erkeği kadar sevgilisinin kulu, kölesi ve de köpeği olan başka bir erkek çeşidi yoktur şu dünya üzerinde. allah bunları ıslah etsin.

  inşallah bu 5 para etmez sefil film en fazla 10 gün vizyonda kalır ve sadece 110.000 kişi seyreder de dönüp biz nerde yanlış yaptık diye sorarlar. andaç haznedaroğlu o kadar osman sınav'la çalıştı ama boşuna.

  evet kız arkadaşlarının köpeği olan kuçu kuçular. bu cuma film vizyona giriyor. yine bir başka yarrak gibi olduğuna emin olduğum martıların efendisi filmiyle tam size layık 2 film birden yaparsınız artık.
 • şu an film arasından yazıyorum; gelmeyin, ucu bombok bi yere çıkıyor.
 • nasıl desem, romantik desem romantik değil komedi desem pek de güldürmedi, dram desem pek de hüzünlendirmedi. olmamış eksik kalmış. bir kere hikaye klişe, fragmanda izlediğinizin fazlası yok. tabi özge ve buğra’nın enerjisi güzel ona sözüm yok.
 • fragmanının "sonunda asıl kızın öldüğü klasik türk filmiyim" diye bağırdığı film.
  vizyondan kalktıktan 2 ay sonra tv 8'den izlenebilecektir zannımca.