• yıllar önce bir röportajında 'sarışın kadın hiç sevmem, kadın dediğin esmer olmalı' diyen ve sarışın bir kadınla evlenen adam.

trajıkomik.
  • düğün fotoğraflarındaki acı tebessüm/pişmanlık/napıyorum lan ben/ne gereği vardı füzyonu yüz ifadesini taşıyan şahıs...
  • trilyoner de olsa nasıl bir yokluk içinde olduğu anlaşılmayan adam. evet belki 50 yaşında bir adam 20'li yaşlarında heyecan dolu bir kıza hayır diyemez. ama ergen irisi bir kızdan başka 20'li yaşlarında kimse kalmadı mı dünyada acep diye de düşündürür. tabii bu zenginlik iyi bir şey değil. insan sağlıklı düşünemiyor.
  • olmasi gerektigi yerde olup, olmasi gerektigi yerde duranlarda bugun..
    (bkz: figuran koca)
  • düğün gecesi kendi kanalında salak milyoneri yayınlayan kişi. meşajını aldım kardeşim.
  • düğününde şeyma subaşının enerjisine karşılık enerjisi yeterli gelmemiştir.
  • ülkeye dair hiçbir konuda dik durmayıp rüzgarın estiği yönden gittiği için bu evlilik müstehak. uzunca bir zaman mutsuz, yapmacık, zorunluluktan bi hayat onu bekliyor. (gerçi uzun sürer mi hiç sanmıyorum) hatta bunu bildiği için de düğününde mutsuz, yapmacık ve zorunluluktandı ifadesi.
    hadi şimdi parayla kırsın zincirlerini, kolay gele.

(bkz: paranın satın alamadığı eşler pardon şeyler)
  • muhabbeti on numara olan, ünlü türk girişimci ve medya patronu.
  • acun ılıcalı' nın tüm yaşamı bana sanal geliyor kendisi de bunu farkında, adamın bakışlarından belli. bu şöhret ve paranın bir gün biteceğini biliyor. bu kadar hızlı gelen bir zenginlik zamanı gelince hızlı şekilde gider.
  • evliligi sonun baslangicidir beyler, seymayi hayatindan cikarmak istiyor fakat bunu evlenmeden yaparsa kizi kullanip atti imajı hos olmazdı değil mi? hem ondan bir de çocuğu var.
    boşanmak icin önce evlenmesi gerekiyordu evlendi. ızleyin gelismeleri.
hesabın var mı? giriş yap