• beyaz show'a, düğününde dans etmemesine kılıf uydurmak için çıkmış galiba. beyaz, sohbetin başında bu konudan bahsettiğinde şaşırdım. çünkü böyle hassas konulara girmez. zaten bütün sunucular, programa katılanlarla bir ön görüşme yapar içerde.

acun dans bilmezmiş, dans edemezmiş, öyle adamlardan değilmiş. evlenen bütün adamlar kendi düğünlerinde piste çıktılarsa, hepsi profesyonel dansçı çünkü. dansçı olmasalar da hepsi kıpır kıpır çılgın tipler.

bırak abi ya. ne odun adamlar var da düğünlerinde en azından gelinin elini tutup, ritme uyarak eşlik ediyor gibi yapıyorlar. en azından vücutlarını sağa sola sallıyorlar. şeyma'nın hareketleri karşısında senin yüzündeki mahçup ifadeyi görmeyen kalmadı. bir mimik uzmanı olarak ben de gördüm.
  • (bkz: viii. henry)
  • eş seçimi çok önemlidir bir insanın hayatında. bu arkadaş dünyanın en başarılı bir zengini olsa da vizyonsuzdur benim gözümde. ileride çok pişman olacak bir televizyon kanalı sahibi kişi.
  • ömrümüzü yeyip bitiren yapımcıdır kendisi, 2009’ dan buyana yetenek sizsiniz var 2011 den bu yana o ses türkiye var, siz söyleyin şimdi ömrünüzün ne kadarlık bir süresini bu tarz programları izlerken heba ettiniz.
  • güzel saatlere düşkünlüğünü olduğunu gördüğümüz yapımcı/sunucu, artık hey ne iş yapıyorsa.
    bu akşam ki programında taktığı kol saati, eğer gözlerimiz bizi yanıltmadıysa,
    https://newatlas.com/…le-rm-50-03-mclaren-f1/47515/
  • acunun parlak hayatına malına mülküne sahip olmak istemeyen yoktur. herkes acunun hayatını yaşamak istiyor. ama madalyanun öbür tarafını görünce insan o kadar da heveslenmiyor. genç yaşta dedesi ve babaannesini trafik kazasında kaybediyor, 20 yaşında anne ve babasını kaybediyor. şimdi annen baban yanında olmadıktan sonra o trilyonların malın mülkün olsun ne yazar.
  • paranın, 1-şans 2-cesaret 3-eğitim olarak dünyanın tam tersi bir sıralamayla kazanılabileceğinin ispatı olan şahsı muhteremdir kendileri.
    saygı duyuyorum. 80 milyonluk bir ülkenin 40 milyonunu bu kadar iyi etki altına alabildiği için.
  • türkiye'nin mevcut konjonktürü 90'lardaki gibi olsaydı, kanalında yarı ünlüleri seviştirirdi. şimdiyse en fazla dövüştürebiliyor.
  • (bkz: 12 kasım o ses türkiye rte özel yayını)

acun'dan bekliyoruz.
  • eşinin instagram fenomeni olmasıyla gurur duyuyor. düğünde şeyma için anonsundan sonra beyaz show'da da bundan bahsetti. çok önemli bir mevki. bir haber sitesinde gördüm. eşi takipçilerine belinin ölçüsünü vermiş. 58 santimmiş. toplum kültürüne ve gelişmesine bu kadar büyük katkı sağlayan eşi için ne kadar gururlansa az.
hesabın var mı? giriş yap