• duydum ki burayı okuyormuş. bir kahve içer miyiz acun'cuğum ?
  • acun, entry'lerden anladığım kadarıyla burayı okuyormuşsun. o yüzden hemen şimdi sana laflar hazırladım:

buldun böyle saftirik milleti, yıllardır kendini tekrar eden ve çeşitli senaryolarla çeşnilenip mikrodalgada ısıtılıp tekrar yayına konan programlarla paranın tamına konuyorsun. seni de anlıyorum çünkü orijinal içerikler bizim insanların ilgisini çekmiyor ve sen de doğal olarak para neredeyse oraya yöneliyorsun. zekana hayranım, ama zekan bana değil kendine yarıyor o yüzden sana biraz kırgınım. keşke daha faydali içeriklerle görebilsek seni. ama bu yaştan sonra sana farketmez diye düşünüyorum...

müzik zevkini seviyorum ama bak. gangster rap dinliyordun bir ara o bakımdan takdire şayansın.
  • acilen yeni programlar bulması gereken tv kanali sahibi. artık yetenek sizsiniz , o ses gibi yapımlar eskidi. acunu acun yapan yenilikçi tarafiydı. bunu kaybetmemesi gerekir diye düşünüyorum.
  • ne oluyor beyler adam işkur genel müdürlüğüne falan mı terfi etti? bugün girilen entrylerin yarısı adamdan iş istiyor. :) şaka bi' yana ciddiyseniz, ispanyolca, portekizce, yunanca, rumence'den birini öğrenin öğrenin iş veriyor adam.

buraya ilk kez entry giriyorum, o yüzden yazayım. buraya tırmana tırmana geldi, bu yüzden saygı duyduğum bir kişilik. hâl ve hareketleri de öyle götü kalkmış bir adam değil. egosu illa ki var, o kadar olur. siyasi görüşleri de beni ilgilendirmez, her insan gibi kendisinin siyasi görüşü elbet olur, farklı da olur. benim kendisine antipati duyduğum nokta siyasetle bu kadar göz önünde içli dışlı olması gerekmemesine rağmen bu noktada göstermediği hassasiyet. bugüne kadar gelmesinde belki siyasi duruşu da etkili olmuştur belki, belki içinden böyle geliyor bilemem. ama kendisini antipatik yapan en büyük unsur bu. bunu bilsin.

onun dışında acun'un buraları okumasına şaşırmadım, zaten daha önce de söylediğini hatırlıyorum. burada bir etkinlik yapıp soruları cevaplasa fena olmaz öyleyse. mesela şahsen the voice formatında hiçbir ülkede, gördüğüm kadarı ile jüri dışında herhangi bir sunucu, moderatör vs. yok. kendisi o ses türkiye'de bunu neden uyguluyor bunu de merak ediyorum. dediğim gibi bi' etkinlik yapsa da sorsak.
  • reyis bak hele, burayı okuduğunu öğrenip bir heyecanla kostum:

abi, yaklaşık 1 ay önce, sana mektup yazdım. yakinen tanıdığın bir arkadaşımla(ortak arkadaşımız var, bence çok güzel.) mektubu size gönderdim.

mektup henüz size iletilmemis.

gorev yaptığım okul ve alanım ile ilgili olarak sizden bir talepte bulundum.

1.) meade teleskop.
    2.) nitelikli, orta sınıf fotoğraf makinesi ve lens.

hacı be, yollar mısın?

ya ben şimdi hayal kuruyorum, misal gecenin bir saati bizim sıpalarla satürn'ün halklarını filan gozlemliyoruz filan.

tanım: hemşehrim olan yapımcı.
  • umarım bunu okumaz;

acun bey bok gibi paranız var neden play station oynarken story atıyorsunuz.. neden uçak pisti paylaşma hastasısınız.. küçükken pistinizi elinizden mi aldılar.
  • reyis bak hele,

merhaba ben acun ılıcalı sorularınızi yanıtlıyorum şeyi yapsak ya?

tanım: matrix'te neo karakterini canlandırmamış türk televizyoncusu.
  • kendisine bu nahoş platformdan ciddi ciddi iş için yalvaranları görüyorum.
    midemi bulandıran dalkavuklar sürüsü.
    iş yerinde de müdürünüze içinizden geldiği için çay kahve götürüyo musunuz?
    çapsız hayalperestler. amacınız ne lan?
  • umarım nur yerlitaşi bir daha tv nize çıkarmazsınız.
  • burayı takip ettiğini söyleyerek, bugün hakkında yazan suserların yarısının gözünde işkur gibi gözükürken, öbür yarısının ise bana bu kalbin kadar temiz sayfayı ayırdığın için moduna girmesini sağlamıştır.

1998 dünya kupası'nda sürünüyorum şarkısı ile brezilyalılar ile samba yapmışlığı olan medya patronu.
hesabın var mı? giriş yap