• eckerd college'de basketbol bursuyla okuyan şirin mi şirin bir kız.

youtube kanalının adı amerika'da bir ada.

kendisi filme gitmeden önce ve kamusal mizah'tan sonra takip ettiğim 3. youtube kanalı olmayı başararak ileride 1 milyon takipçiyi geçmeyi garantiledi.*

sempatik, sıcakkanlı, dost canlısı bir genç görüntüsü çiziyor ama beni en çok etkileyen kısmı tabii ki sol elle dribbling yapabiliyor ve back door'a no look pas atabiliyor olması ehehehehe. sanırım okulu bitiriyor ama yine de takip etmekte fayda gördüm kendisini. bakalım türkiye'de kendisine iyi bir takım bulabilecek mi döndüğünde?

https://www.youtube.com/…l/ucrchyvd4zi0ejbkqlo9ranw
  • kendisi fazlasıyla sempatik ve hoş sohbetli birisi. youtube için hazırladığı vlogları ve basket maçlarını sürekli takip ediyorum. okul hayatı bittiği için ya turkiye'de basket maçlarını izlicez yada amerika' da günlük vloglarını izlicez. tabi tercih amerikadan yana.
  • amerika'da bir ada kanalı 40 bin takipçiye ulaşan sempatik insan. bence başarılı olmasında en büyük etken vloglarda tamamen samimi şekilde kendi kişiliğini yansıtmasıdır. bol bol amerika sokaklarından vlog bekliyoruz. bu arada miami'ye gelsem benimle 1v1 maç yapar mı merak etmekteyim, ada bana ulaş.*

ps: ada, sweetshirtlerini beğeniyoruz, abonesiyiz.
  • ilkokul arkadaşım.

bundan 10-11 sene kadar önce birlikte şut attığımız zamanlarda yenerdim kendisini.
    hoş, basketbol adına yapabildiğim tek şey de iyi şut atabilmek zaten.

kendisi antalyalıdır. 10 sene önce nasılsa şimdi de aynı şekikde sıcakkanlı ve doğal bir kız.

youtube'da bu derece fazla izleniyor olmasına sevindim. umarım daha da başarılı olur.
  • nedense bana çok bencil bir insanmış izlenimi uyandıran kişi. bu özelliği garip bir şekilde çok hoşuma gidiyor kimse umrunda değil ve istediği gibi yaşıyor. helal olsun sana ada arkandayım
  • youtuberlara önyargıyla yaklaşan bana video bildirimlerini açtırtacak kadar doğal, samimi, sempatik bir kızdır. dunyalar tatlısı sevgilisi gökhan ile olan vloglarini izlemek çok keyifli :)
  • yurtdisina gidip göstermelik 1-2 yabancı arkadaş ile instagrama poz verip turklerle takılan kişi. şimdi bakıyorum da 1-2 değil resmen los angelesta turkish community kurmuş. işte türkiyeden gidip olacağınız en fazla bu*
  • her açıdan kaliteli vloglar çeken samimi, doğal, reklam kaygısı çekmeyen ve bu işi severek yaptığı çok belli olan başarılı youtuber.
  • sevgilisi gökhan banabak ile evlenmiş ve green cardı kapmış* youtuber.

bir ömür boyu mutluluklar!
  • vloglarını hiç sıkılmadan izlediğim tek youtuber düzenli spor sağlıklı beslenmesine özendiğim hatun kişisi. fiziğine güzel bakıyor. darısı başıma.
hesabın var mı? giriş yap