şükela:  tümü | bugün
  • eckerd college'de basketbol bursuyla okuyan şirin mi şirin bir kız.

youtube kanalının adı amerika'da bir ada.

kendisi filme gitmeden önce ve kamusal mizah'tan sonra takip ettiğim 3. youtube kanalı olmayı başararak ileride 1 milyon takipçiyi geçmeyi garantiledi.*

sempatik, sıcakkanlı, dost canlısı bir genç görüntüsü çiziyor ama beni en çok etkileyen kısmı tabii ki sol elle dribbling yapabiliyor ve back door'a no look pas atabiliyor olması ehehehehe. sanırım okulu bitiriyor ama yine de takip etmekte fayda gördüm kendisini. bakalım türkiye'de kendisine iyi bir takım bulabilecek mi döndüğünde?

https://www.youtube.com/…l/ucrchyvd4zi0ejbkqlo9ranw
  • kendisi fazlasıyla sempatik ve hoş sohbetli birisi. youtube için hazırladığı vlogları ve basket maçlarını sürekli takip ediyorum. okul hayatı bittiği için ya turkiye'de basket maçlarını izlicez yada amerika' da günlük vloglarını izlicez. tabi tercih amerikadan yana.
  • amerika'da bir ada kanalı 40 bin takipçiye ulaşan sempatik insan. bence başarılı olmasında en büyük etken vloglarda tamamen samimi şekilde kendi kişiliğini yansıtmasıdır. bol bol amerika sokaklarından vlog bekliyoruz. bu arada miami'ye gelsem benimle 1v1 maç yapar mı merak etmekteyim, ada bana ulaş.*

ps: ada, sweetshirtlerini beğeniyoruz, abonesiyiz.
  • kendileri şimdilik butik youtuber. basketbol seven kadınlar her zaman ilgi çekicidir. ayrıca ünlü aktris mandy flores'e acayip derecede benzemektedir. ikisi de amerika olduğundan bir foto bekliyorum.

ada
    mandy
  • ilkokul arkadaşım.

bundan 10-11 sene kadar önce birlikte şut attığımız zamanlarda yenerdim kendisini.
    hoş, basketbol adına yapabildiğim tek şey de iyi şut atabilmek zaten.

kendisi antalyalıdır. 10 sene önce nasılsa şimdi de aynı şekikde sıcakkanlı ve doğal bir kız.

youtube'da bu derece fazla izleniyor olmasına sevindim. umarım daha da başarılı olur.