• ahlâk tek başına yeter de; isteyeni de yok, anlayanı da...
  • ben türk olduğum için özet geçeceğim : little little into the middle.
  • paralı olanın ikisini de sikerteceği versus.
  • beyler elinizi vicdanınıza koyun (bkz: hadi bul koy vicdanına) biz burada kızların 90+ ölçülere sahip göğüslere ağzımızın suyunu akıtırken (bkz: tayt giyen kızın asıl amacı) diye başlıklar açarken kızların ; kültür, zeka, ahlak üçlüsüne önem vermesini beklemek biraz saçma geliyor bana.
  • kaslı olup da ahlâklı olanların her iki grubu da çufçuflayacağı karşılaştırma.

kültürüyle karşısındakini ezen ya da gösterecek kasları dışında niteliği olmayanlar sıkıcıdır. piç olmaksa ayrı bir durumdur, az buçuk eli yüzü düzgün tipler bu sayede bir sürü kişiyi etkileyebilir. ama hem sporunu yapan, hem ahlâklı bir adamla yaşam güzel geçer.

fuck buddy için ilk grup, ortamlara akmak için piç grup, entellektüel yarenlik için ikinci grubu tercih ederim.
  • aslına bakarsanız kısa vade ve uzun vade olayı da biraz karşımızdaki kadının kalitesine bağlı olan versus. hayat tecrübelerime göre (istisnalar olmadı ama siz alınıyorsanız kendinizi istisnadan sayabilirsiniz) çok güzel ama kültürsüz olan kadınlar daha çok kas görünümüne önem veriyor. zeka, kültür olayına önem veren erkeklerde pek kas bulunmuyor ve gördüğüm kadarıyla aradıkları kadını biraz zor buluyorlar. çok güzel ve kas gücüne değil de zekaya önem veren kadın sayısı benim gördüğüm kadarıyla bir hayli az çünkü.

sonuç olarak ülkemiz için konuşuyorum; kas gücüne önem veren "çoğu" kadın kalitesizdir. kültürlü bir erkekle edilen sohbet onları etkilemeyeceğinden genellikle göz zevklerine göre yaşarlar.

kültürlü - zeki kadın ve kaslı - zeki / kültürlü erkek ilişkisi de rüya ilişki oluyor zaten.
  • adonis+kültür, baklava+zeka, pazu+ahlak üçlemesini birarada sunabilen erkeğin herzaman kazanacağı durumdur. yok yahu nerede demeyin, ne demişti ata zamanında, ben sporcunun zeki,çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim. bu söyleme uyan her sporcu istediğiniz ideal erkeği size sunacaktır.
  • kültür içinde kültür fizik varsa sağ taraf ağır basar...
  • (bkz: why not both?)
hesabın var mı? giriş yap