• simdi bu hanimefendi yas itibariyle 33 yasinda. bu demek oluyor ki en fazla 1-2 sene acun ile beraber olur. boyle acun'un programlarina falan cikar sempatik sempatik turkce konusur sonra belki reklamlarda falan oynar, instagram'da bogazin dibinde fotograflar paylasir vesaire. ama 2 yil sonra yani 35'ine gelince de tahminimce ya katar'a gider ya da anzhi makhachkala'ya. ama yuz acun gucunde seyhlerin ikamet ettigi katar daha agir basiyor. orda da 1 sene kaldiktan sonra 36'sinda sao paolo'ya geri donecektir adriana. evinin adriana'si olacaktir. bi iki sene sonra da kilo almis sekilde sigarali fotograflari magazine dusecektir. malesef durum boyle. bunlar brezilyalilarin fitratinda var. arjantinli olsaydi kokaine de baslardi belki neyse. yani mesele daha once is yaptigin adriana lima ile suni bir ask degil mesele gidip 22'sindeki barbara palvin'i gelin olarak getirebilmektir. olmasa miranda kerr'i ile ask yasamaktir mesele ki orlando bloom ile kiyaslanasin marko jaric ile degil.
  • biri çıkıp fotoğraflarını paylaşmış, başka biri çıkıp 'o kadar da güzel değil' demiştir.
    az sonra buralar hep entry dolacak
    sonra biri gelip bu kadar entry girilince öldü sandım diyecek ve döngü tamamlanacaktır.
    bir sonraki döngüye kadar.
  • ateizmin önündeki en büyük engel.
  • tanrının bitirme tezi
  • brezilya cumhuriyet lisesi'nden mezundur. halbuki brezilya'da ne biçim liseler var. misal özel rio de janerio koleji. misal sao paulo fen lisesi. puanı yetmedi herhalde.
    hiç beğenmedim.
  • yanımda soyunsa, samimiyetimle söylüyorum, çatır çutur sikerim.

(ne var lan, harbi davrandık işte.)
  • eğer birgün erkek arkadasım gelip de 'adrianayla seni aldattım' derse;sırtına vurup 'helal olsun,koçum' dememe sebep olacak yegane hatun.
  • acunun ve eşinin evine değil de babanemin evine gitmiş gibidir. o perde ne lan?

tamam go dedik de, nerelere gittin..
  • en fazla maldanado kadar güzel olan vasat manken. sıradan bir türk kızına değişmem kendisini zira türk kızı makyajsız da güzeldir. ayrıca birlikte tıraş olabileceğim, tıraş muabbeti yapabileceğim türk kızları varken ne diye bakayım ki adriana tarzı kızlara.
hesabın var mı? giriş yap