• şahsiyet dizisinde agâh bey'i canlandıran haluk bilginerin söylediği güzel şarkı. sözü ve müziği dizinin de yazarı olan hakan günday'a aitmiş. düzenlemesini de rubato yapmış. klibi ise haluk bilginer'e yüz bin birinci kere hayran olmak için bir neden olsun diye çekilmiş sanki.

sözleri şöyle:
    bülbül yok
    ve de gül yalan
    ızdırap benim iptilam.

kalmadı hiç nefesim,
    lütfen öldür beni sevgilim.
    kalmadı hiç tâkatim,
    lütfen öldür beni sevgilim.

ah ile
    vah ile
    agâh ile
    geçti bu ömür, öl keyfini sür.
    geçti bu ömür, gel keyfini sür.
    gel beyoğlu'na gel,
    katliam var beyoğlu'nda

öldük aşkına ah pera,
    sarhoş ola ola.
    öldük aşkına aman pera,
    kudura kudura?.

bu da klibi.
  • umarım bu şarkıyı haluk bilginer’den sonra kimse seslendirmez. bu şarkı bu seviyede kalsın.
  • "ben ölmekten çok korkuyorum münir bey. hatta sana bir sır vereyim, bu dünyada herkes ölse, bi tek ben kalsam ona bile razıyım. düşün. o yalnızlığa bile razıyım. '' der başlar.
    "lütfen öldür beni sevgilim" der devam eder..
  • şahsiyet gibi mükemmel bir diziye ancak bu kadar güzel bir soundtrack yapılabilirdi. insanın keyfini yerine getiren bir şarkı olmuş, dinlemelere doyamıyorum. haluk bilginer sen ne güzel adamsın. çok yaşa.
  • haluk bilginer'in bulunduğu bütün yapımları hem oyunculuğuyla hem de o güzel sesiyle farklı bir noktaya taşıdığını bir kez daha ispatlayan şarkı. hayatımda hiçbir ünlüyle tanışmak istemedim ama kendisiyle ufak da olsa bir sohbet etmek isterdim.
  • dizinin tüm orijinal müzikleri ve şarkıları enfes. ama en enfesi bu.
  • güzel dizinin olağanüstü şarkısı. haluk bilginer’e sevgim fanatiklik boyutunda. adam hep daha iyisini yapıyor, hala şaşırtıyor. ne güzel söylemiş.
    şahsiyet dizisi de güzel ama o kadar, bir tık fazlası değil.
  • başlık açıp link koymamışlar. çok ayıp ediyorsunuz sayın yazarlar. anlamadığım makam, böyle makam mı olur amk. adam öldürür bu.
    "bu dünyada hekes ölse, bir tek ben kalsam ona bile rağzıyım. düşün o yalnızlığa bile rağzıyım"
    https://youtu.be/u4inygay92s
  • haluk bilginer’in sesini zaten beğenen beni, sesine aşık ettirmiş şarkı.

“bülbül yok ve de gül yalan
    ızdırap benim iptilam
    kalmadı hiç nefesim
    lütfen öldür beni sevgilim
    kalmadı hiç takatim
    lütfen öldür beni sevgilim.”
  • bir cahillik örneği olarak "aa eskilerden kim söylemiş tam olarak" diye aradığım ve kendimden utandığım muhteşem eser.
    demek 2000'li yillarda da tsm makaminda
    eser çıkabilirmiş.
    dinleyin efendim özellikle arabada veya meyhanede.
hesabın var mı? giriş yap