• mükemmel ötesi oyun.

bağımlılık yapar.

ayrıca birinci olan bir doge varsa o bendenizdir.

yeni favorim ise islamın bayrağı isis.

ayrıca çöküp çöküp duruyor. hoş değil.

edit: adamlar isis bayrağını yasaklamışlar ya amk. doge ile yola devam.
  • linke tıkladığınız anda minimum yarım saatinizi alacak, fena stres yapacak harika bir oyun.

(bkz: büyük balık küçük balığı yer)
  • en çok 5 bin küsür yaptığım oyun http://i.imgur.com/giyf3e6.png
  • "bi bu eksikti mnskim" dedirtecek kadar eğlenceli..
    giren yanıyor ben diyeyim..
  • oyuna giren beynini aldırıyor. efendi efendi başladığınız oyunda, 15 dakika içerisinde manyağa bağlıyorsunuz. sonra nick değiştirmeler başlıyor, "hitler did nothing wrong", "şanlı rusya", "puta" vs. ortalıkta kol geziyor.
    güzel geyik.
  • felaket derecede bağımlılık yapan bir oyun.

ama biz yine bu oyunu bozarak sevdalısı olduğumuz bu milleti göklere çıkardık göklere.
    http://i.imgur.com/r2lyimi.jpg
  • yapana da oynayana da bin lanet okuduğum oyun. bırakamıyorsun bir türlü. yabancı serverlarda türklerin dayanışmasına çok duygulandım hahaha. oyunda bile türkün türkten başka dostu yok :)

küçük notlar;

-her ne kadar devasa boyuta ulaşmışlara sokulmak tehlikeli gibi gözükse de avantajlı. çoğu zaman sizin için bölünmeye tenezzül etmiyorlar.

-şu yeşil dalganın içine gireyim de 2 dk dinleneyim, koştur koştur nereye kadar? demeyin. yeşil şeylerin içinde mükemmel şekilde kamufle olmuş oyuncu bulunabilir, yutulursunuz.

edit: countryball şeklinde nasıl olabiliyoruz? ayarını bulamadım. çok eğlenceli duruyorlar.
    edit2: sorumun cevabı hangi şekle bürünmek istiyosak o nicki yazıyormuşuz.
    edit3: her ne kadar eğlenceli nickler bulunsa da kaç yıldır spoiler yememek için kıçımı yırttığım game of thrones'da kimlerin öleceklerini öğrendim. şu ölecek diye nick almış dolaşıyor ya trollüğe bak hahahahaha.
  • açmayın, bırakılamıyor.
  • saldırı hamlesinin nasıl yapıldığını çözemediğim. sıkıştırıyorum birini köşeye, anca yutuyorum da başkası yaklaşırken yarısını ağ gibi atıyor üzerime.

edit: başlık içinde bir kaç kez cevap verildi ama alta inmeden mesaj atan tezcanlı arkadaşlar için:
    space > yarıyı fırlatmak
    w > ufak ufak parçalar fırlatmak

bölünmek: hızlı kaçan ufak elemanı yutmak veya daha önemlisi büyükten kaçarken köşeye sıkışınca ufalıp hızı arttırmak için kullanılıyor.
    parça atmak: dikenli mayınları ufalayıp rakibe fırlatmak ve onu parçalarına ayırmak veya kaçan küçük rakibi besleyip büyüterek yavaşlatmak için kullanılıyor.
  • "free food" isimli elemanın biri peşimde koşarak zorla kendini yedirdi. gülme krizine girdim yemin ederim.
hesabın var mı? giriş yap