şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 25-31 ağustos tarihleri arasında salda gölünde gerçekleştirilecek psychedelic müzik festivali.
  • festival alanından bildiriyorum. 2. günü, festivalin f si yok. müzikli çadır kampi
  • festival alanından bildiriyorum labirent tiyatro etkinliğimiz süperdi.yarin saat 3:33te aynı yerdeyiz
  • davetli müzik grubu olarak istanbul'dan gelip; 2 gün boyunca organizatörü bulamadığımız, sahne alacağınız gün telefonla ulaşabildiğimizde de "sizi arayacağım" deyip bir daha görüşemediğimiz organizasyon müsveddesi. ne paramızı alabildik ne de sahne alabildik. detaylar pek yakında sosyal medyada.

festival müsveddesinden kaçıp sahilde kamp yapan pek çok arkadaşımızla dertleştik; konuştuğumuz herkes bir şeylerden şikayetçi.
  • sabahın 6'sında müzik sesi 5 km öteden bangır bangır duyulan sıçmık. şu anda o bölgede kamp yapan, otelde kalan yüzlerce insan var gecenin bir yarısına kadar gürültünün devam ettiği yetmiyormuş gibi sabahın 6'sında başlamak hangi organizmanın fikri gerçekten merak ediyorum. bütün kampçılar, bölge sakinleri 155'i aşındırmış durumdalar.

eğlenmekten dahi haberiniz yok lan. bu festivali düzenleyenlere sorsan vizyonu geniş, entelektüel, modern insanlar olarak tanıtırlar kendilerini. uzaktan medeniyet görmüş dağ ayıları sizi.
  • festival demeye bin şahit birçok eksiklik var herkes şikayetçi söylendiği gibi. ama bu sabah gölde muhteşem vakit geçirdim. salda gölü o kadar harika ki. minik minik balıklar. gölün üstünde yüzen polenler, martılar, kelebekler, yusufçuklar. tatlı yumuşacık masmavi bir su. çok dingin hissediyorum burada. güzel müzikler de duyuyorum arada.
  • davetli grup olarak istanbul'dan salda'ya kadar getirtilen shamoon grubunun ne sahne alabildiği, ne de yol parasını alabildiği rezalet organizasyon.

kaynak: https://www.facebook.com/…sic/posts/503193133367198
  • ön edit: arkadaşların zoruna gitmiş olacak ki sildirmişler entrymi. her gün sildirin her gün atacağım. silinme nedenine şöyle yazılmış:
    götümüze girebilir : dolandırıcı, orospu çocuğu, hırsız, ibne

dolandırıcı ve hırsız kelimelerini kaldırmıyorum zira tescilli dolandırıcı ve hırsız kendileri, götümüze girecek hiçbir şey yok. hakaretleri kaldırıyorum.
    ______

paramızın çalındığı festival.

yurtdışında olduğum için festivalin 3.günü katılacaktım. bileti de 2 ay evvelinden aldım. 3.gün bir gittim ki kimse yok ortalıkta ve kimse telefonlara cevap vermiyor. dolandırıcı ****** *****ları erken bitirmişler festivali. ortalıkta soru sorabilecek biri de yok. tatil boyu hep kafam güzel olduğu için tutulamadım bu ****lere, salda da çok güzeldi attım kampımı geçtim ama şimdi aklıma geldi bak. keşke tutulsaydım da uğraşsaydım bu hırsız dolandırıcı ****** *****ları ile. huzur vermeseydim keşke. şimdi isimlerini araştırıyorum bu ****lerin, elbet karşıma çıkarlar bir yerlerde. kimsenin yaptığı yanına kâr kalmaz.

ha bu arada gittiğimde gördüğüm festivalden geriye kalan kitle de aşırı leşti, yani anadolunun türlü şehirlerinden gelmiş böyle leş bir hippimsi kitle. ama asla hippi falan değiller. yakınından geçmez. biraz da o yüzden üstelemedim olayı zannediyorum. onların arasında kamp atıp eğlenmek istemezdim. anadolunun apaçisini çekemem. böyle örgülü kuyruklu cılız erkekler, kokusu 100m'den gelen kahverengi dişli kahküllü yeşil saçlı kızlar falan.

organizasyonu yapan şahıslardan birinin adı ilker ayas imiş. diğerlerini de araştırıyorum, tümünü dökeceğim.