şükela:  tümü | bugün
  • 25-31 ağustos tarihleri arasında salda gölünde gerçekleştirilecek psychedelic müzik festivali.
  • ızmir'den katilacagim festival. bilet fiyati kapida 350 , 25 agt'dan once alirsaniz 300 tl.
    festival esnasinda eksi zirvesi duzenlerseniz haberim olsun. ızmirden katilacaklar etkilesim icin yesillendirebilir.
  • patlamaya yakın elektronik müzik festivali. patlama derken balon'dan bahsediyorum. başlamasına son 2-3 gün kala bilet satış kanalı olan whatsapp numarası çalışmaz oldu. bilet satışı yapamıyorlar neymiş 'sahada çalışıyorlarmış' çok gülünç bir organizasyon. gelişmeleri aktarmaya devam.
  • festival alanından bildiriyorum. 2. günü, festivalin f si yok. müzikli çadır kampi
  • festival alanından bildiriyorum labirent tiyatro etkinliğimiz süperdi.yarin saat 3:33te aynı yerdeyiz
  • davetli müzik grubu olarak istanbul'dan gelip; 2 gün boyunca organizatörü bulamadığımız, sahne alacağınız gün telefonla ulaşabildiğimizde de "sizi arayacağım" deyip bir daha görüşemediğimiz organizasyon müsveddesi. ne paramızı alabildik ne de sahne alabildik. detaylar pek yakında sosyal medyada.

festival müsveddesinden kaçıp sahilde kamp yapan pek çok arkadaşımızla dertleştik; konuştuğumuz herkes bir şeylerden şikayetçi.
  • sabahın 6'sında müzik sesi 5 km öteden bangır bangır duyulan sıçmık. şu anda o bölgede kamp yapan, otelde kalan yüzlerce insan var gecenin bir yarısına kadar gürültünün devam ettiği yetmiyormuş gibi sabahın 6'sında başlamak hangi organizmanın fikri gerçekten merak ediyorum. bütün kampçılar, bölge sakinleri 155'i aşındırmış durumdalar.

eğlenmekten dahi haberiniz yok lan. bu festivali düzenleyenlere sorsan vizyonu geniş, entelektüel, modern insanlar olarak tanıtırlar kendilerini. uzaktan medeniyet görmüş dağ ayıları sizi.
  • festival demeye bin şahit birçok eksiklik var herkes şikayetçi söylendiği gibi. ama bu sabah gölde muhteşem vakit geçirdim. salda gölü o kadar harika ki. minik minik balıklar. gölün üstünde yüzen polenler, martılar, kelebekler, yusufçuklar. tatlı yumuşacık masmavi bir su. çok dingin hissediyorum burada. güzel müzikler de duyuyorum arada.
  • organizasyon sorumlusu ilker ayas olan ve yarısında ses sistemleri ve sahnenin toparlandığı festival.
    festivale katılan bir gencin sabah'ın 7'sinde dediği gibi. 3'günün şafağında patladı. bir şey değil oradan buradan para toplayıp katılan ve sonra bu durumla karşılaşanlara yazık oldu. bu resmen tipik bir dolandırıcılık aslında ancak katılan kitle bu duruma pek ses çıkarmadı sanırım alışkınlar.
    ancak 3'günün gecesi boyunca çok sağlam ve eğlenceli bir 22 saat geçirdiğimi söyleyebilirim. toplamda festival boyunca 3 tane sağlam dj vardı. gerisi tırıvırı. ayrıca tekno'cular ile trans'cılar arasında fena bir ayrışma vardı. tekno severlere kuytu köşede 5-6 katılımcılı home sistem bir platform kurmaları ise ayrıca enteresan. katılan tekno dj'lerin yaş ortalaması 20 olsa gerek. belki ilk etkinlikleri.
    bunun haricinde salda gölü muhteşem. outdoor sevenler mutlaka konaklamalı.
  • davetli grup olarak istanbul'dan salda'ya kadar getirtilen shamoon grubunun ne sahne alabildiği, ne de yol parasını alabildiği rezalet organizasyon.

kaynak: https://www.facebook.com/…sic/posts/503193133367198