• mantı, yaprak sarma gibi eziyetli yemekleri icad eden kadının bulduğuna emin olduğum bir nevi kozmetik maddesi
  • hakkında bir şeyler diyesim var, acısı mı dersin, sürekli tekrar edilmek zorunda oluşu mu dersin, açık tenleri kızartıp benek benek yapması mı dersin, yapış yapış sağa sola bulaşması mı dersin, bir sürü şey var işte. özellikle şu anda, neler neler diyebilirim. ama bir taraftan ne kadar söylensem, şikayet etsem de yine yolumuzun kesişeceğini de biliyorum.

fuzuli demiş diyeceğini:

"söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil
    çektiğim alamı bir ben bir de allah’ım bilir"
  • dünyanın en stres verici olayı. gitmeden 3 gün öncesinde başlıyorum gerim gerim gerilmeye, işlem bitiminde ise dünyanın en mutlu insanı olarak çıkıyorum o kapıdan. kaç sene oldu başlayalı, alışamadım bir türlü acısına. epilasyon düşünmeyen bir bünye olarak, bekleyip zamanla azalmasından başka yapacak birşeyim yok malesef. cümlemize allah dayanma gücü nasip etsin. *
  • bir erkeğin "şansım olsaydı anamın karnından kız doğardım" demeden önce, 1 kez daha düşünmesini gerektiren etmendir.
  • herkese tafsiye ederim ;)
  • allah kimseye böyle acı yaşatmasın yine de temizliğin dayanılmaz hafifliği için katlanılır bişeydir.
  • alt tarafı göğsüne yaptırıp, şimdiye kadar hiç böyle bir acı çekmediğini söyleyen hanım evlatları; bir de kadınlar gibi bikini bölgesine yaptırma imkanları olsa kalp krizinden gidecekler demek ki.
  • topçuluktan mütevellit bacaklara uygulamışlığım var. kesinlikle kadınların daha farklı bir acı çektiğini düşünüyorum . her hangi bir kadın kolay kolay o acıya katlanamaz. kesin ip var mineko.
  • tüy kıl için faydalı bir gereçtir. lakin o korkuyla karışık acı hissini bile bile bacakları ayırıp beklemekte zordur.
  • az önce, diz kapağımdaki 7*7 cm'lik pansumanı söktüm, o andan beri bir yandan acı çekiyorum bir yandan düşünüyorum. insan insana bunu yapar mı hiç? sevgili kadınlar, manyak mısınız yahu? kafama silah dayasalar yapmam bunu düzenli olarak, ki üstüne para veriyorsunuz. tamam bacaklarınız bizim kadar kıllı değil ama yine de çekilir çile değilmiş yemin ederim.

ha gerçi şöyle bir mevzu da var.

(bkz: #22793710)
hesabın var mı? giriş yap