• ibranice olarak ağlama duvarına yazılabilecek cümle.* tabi ibranice bilmek lazım gelir. biraz da göt ister. (tasvip etmiyorum bu tip haşarılıkları.)
  • - aglama sikerim
    + ama o zaman daha cok aglarim
    - o zaman daha cok sikerim
    + ama..
    - sus sikerim
    + e sikte kurtulalim... *
  • abi dünyanın en güzel cümlesidir. yıllardır ağlayan sevgililerime bunu söylemek istemişimdir ama maça yemiyor. onun yerine "ağlama aşkım", "ağlamanı gerektircek bir şey yok", "hayddaaa nie ağlıyon la şimdi" gibi şeyler kullanıyorum bu sertliğe çıkamadım bi türlü.

ablalar bayanlar kız kardeşlerim bacılarım güzellikler gelin olasıcalar bir kere dikkat verin okuyun şunu:
    bir insan yılda on kere ağlarsa değeri olur. siz günde 3 defa ağlıyorsunuz. devlet gibi kadınlar var sözüm onlara değil. cem yılmazın tabiriyle kıçına gri eşofmanı çekip elinde fincan kahvesi ya da çikilatası ile aşk filmi izleyip ağlayanlara.
    güzel insan, sen günde 3 defa ota boka ağlıyorsun, sonra bana gelip "ağlıyorum yaaa hayvan herif hiç mi sevmiyorsun hiç mi acımıyorsun" diye triplerde koşuyordun. "acıncak neyin var amına koyim? aç mısın? açıkta mısın? anan baban öldü kardeşlerine mi bakıyosun? biraz önce eve gelirken gördüğüm 20-25 yaşlarındaki kız gibi çöpten karton mu topluyorsun? sakat mısın ? nedir bu acınacak durumun senin?"
    sinirlendim yine.
    umarım bir kişi bile bu yazıyı okur da ulan ben napıyorum deyip düşünür dikkat eder. biraz dayanıklı olun.
  • partner'ini, aglasa da aglamasa da zaten sikmeyi kafaya koymus bir adamin kizla maytap gecmesi. (zavalli kiz...)
  • cildirmis abinin kardesinin zirlamalarina dayanamamasi sonucu kendini kaybetmesi durumu.
  • max abaza şahsın cinsel ilişkiye girmek için kullandığı bir mazeret, kadının zayıf olduğu bir anı kötüye kullanma...
  • muhtemelen sevgilisini gece yol ortasında bırakan erkekle aynı gruba dahil erkeklerin kullanabileceği sözcük öbeğidir.
  • ağlayanın duyguları ile oynayan talihsiz söz. golü atamayan futbolcuya bile söylenebilir, o derece.
    (bkz: aglama amina koyim)
  • karşısındakinin korkudan daha çok ağlayacağını tahmin edemeyen ya da etse bile umursamayan vicdan yoksunu insan cümlesi.

(bkz: seref sen gecen gun cok igrenc bir insansin)
hesabın var mı? giriş yap