• istiklal caddesindeki patlamanın faili,suriye uyruklu kadın.
  • sonra bunlara küfredince ırkçı oluyoruz
  • türkiye’de türk olmak ne üzücü bir şey .. çok yazık ..
    ülkenin demografik yapısını bilerek isteyerek mahvettiler ..
  • hudut un neden namus olduğunu şimdi anladınız mı?
  • muhtemelen ülkeye sığınmacı kisvesi altında sorgusuz sualsiz giriş yapmış suriyelilerden biridir. teröristtir.
  • orospu çöl faresi
  • 13 milyondan fazla at hırsızı var deniliyor. bunun gibi kaç tane tetikte bekleyen var siz hesap edin. %1 deseniz kaç kişi yapar. siz üşenirsiniz şimdi hesaplamaya ben söyleyeyim 130 bin yapar.

patlama sorumlusu olduğu söylenen kişidir. dolaylı olarak akp ve ona oy verenler ve sığınmacı & kaçak sevdalıları da sorumludur. hiç boşuna "vah vah tüh tüh" demeyin. bu işlerin vebali hepinizin elinde.

(bkz: zafer partisi)
  • sınırları yol geçen hanına çevirip önüne gelenin ülkeye dolduran da bunun suç ortağıdır.
  • üst edit: saldırıyı gerçekleştiren pkk olsa da mültecilere ve sığınmacılara karşı görüşüm değişmez. ülkemiz mültecilerin cennet vatanı olmamalı, bizim cennet vatanımız kalmalı.

suriyeli terörist mülteci o….. çocuğu.

artık bunu söylemekten bıktım, bu ülkenin en büyük problemi bu orta doğulu mülteciler ve sığınmacılar.

ülkemiz mülteci çöplüğüne döndü ya düşündükçe kahrediyor. gerçekten yazık bu ülkenin insanlarına.

zaten ekonomiden ve ülkenin düşük sosyal imkanlarından mutsuz yetişen gençleriz. bir de ülkenin geleceğini sömüren, ülkenin demografisini bozan bu insanlarla mücadele ediyoruz.

beka beka beka diye dolanıyorsunuz lan bundan büyük beka sorunu olabilir mi?

ülkemde mülteci istemiyorum.
  • bir yerde yayın yasağının haklılığını gösteren başlık.

kardeşim bir karar verin, ahlam mı, jiyan mı, fotoğrafları servis edilen afrika uyruklu kadın mı? o kadar çok bilgi kirliliği var ki doğruya olan inancımı yitirdim.

edit: mesaj kutum dolmuş, haber alma özgürlüğümüz ayaklar altında diye. haklılar, haklılar da eskiden internet yokken devlet gerekli açıklama yapardı zira televizyon tek kitle iletişim aracıydı. şimdi internet sayesinde önüne gelen yırtık dondan çıkar gibi eline mikrofon alan ben basınım diyor, yetmiyor twitter hesaplarından dezenformasyon yapıyorlar. bakınız basın yayın yasağı kalkar kalkmaz kaç tane asılsız haber çıktı bir kaç saat içinde. içişleri bakanlığı da sağolsun halk nezdinde bütün güvenini yitirdi . ama yine de dezenformasyon haber kadar kötüsü yok. avukat jiyan'ın başına bir şey gelseydi sorumlusu kim olacaktı?
hesabın var mı? giriş yap