• bu adamların gerçekten bu görevi layıkıyla üstlenecek, yerine getirecek donanımları olsaydı şimdiye kadar çoktan getirilirlerdi dediğim olay.

ha bunun yolu yapılmış ve o yüzden söyleniyorsa tüm hakemlerimize geçmiş olsun.
  • yardımcısı da erman toroğlu olursa tadından yenmez. hakem hatası olunca da 'ey ahmet', 'ey erman' diye birbirlerine sararlar, istifaya davet edebilirler.
  • bunlar hep vizyondan oluyor..
  • az önce fb yöntecisi özsoy ntv'de bunu önermedi. kluüplerle organik bağı olmayan, klüplerden ekmek yememiş, onlarla her hangi bir şekilde iş yapmamış, "zamanında çiğ yemediği için midesi ekşimemiş (bkz: bakın burası çok önemli) olan" insanlar mhk başına geçebilir dedi.
  • bir güneşli bahar günü fenerbahçe’nin şampiyonluğunu çalacaktır.
  • bu tipler çok konuşur ama hadi yap desen beceremez. uzak durulması lazım.
  • eleştirmen olmak daha kolay ve para kazandırdığı için yapmayacağı eylemdir.
  • işin aslı, eleştirmen olmak daha kolay ve para kazandırdığı için yapmayacağı eylemdir. ey ahmet çakar,hani bunlar senin evlatlarındı. hani türk futbolunun bekası için yorum yapıyordun. madem amaç türk futboluna hizmetse, görev senin .hadi bakalım ne kadar samimisin.
  • tff başkanı ertem şener, mhk başkanı ahmet çakar, pfdk başkanı rasim ozan kütahyalı, tahkim kurulu başkanı sinan engin olacaksa desteklediğim harekettir. abdülkerim durmaz yalnız bırakılırsa üzülür gibi görünüyor, onu da kulüpler birliği başkanı olarak atarsak bence futbolumuz çağ atlar.

düşünsenize, rasim ozan soldado'ya "ohohohoho böyle küfür ben hayatımda duymadım yaaaaaaaaaa" repliği ile 68 maç ceza istiyor, sinan engin de yapma erto böyle ceza olur mu, insaf ya, arkadaşlar dm atmayın cevap vermiyorum, bu arada bi mesaj geldi sevgili kardeşimden "fuck off" aslında bizdeki siktir git ile birebir aynı değil, bu amerikalıların biraz daha günlük kullandığı, tatlı bi hadi git tarzındaymış erto, 4 maç yeter demesi ile tatlıya bağlanır.

not: şaka bir yana, şu dediğim ekip bahsi geçen kurumların başında olsa bugünkünden kötü yönetemezler en azından her kurumun başında farklı bir takımı temsil eden adam var.
hesabın var mı? giriş yap