• istanbul meydan sahnesi çatısı altında her yöne 90 dakika adında bir oyun (?) ile yakın zamanda antalya'da canlı izleme fırsatı bulduğum oyuncu.
    oyunu tanımlayacak kelime bulamıyorum.
    ama hayatımda ilk kez, kötü bir oyundan kendimi dışarı atmak için ilk perdeyi dahi bekleyemedim.
    o kadar kızdım ki,
    çoğunun gerçekten tiyatrocu olduğunu düşündüğüm oyuncuların böyle bir şeyi oyun diye insanlara yutturmaya çalışmasına,
    aman incitmeyeyim diye laflarıma bile dikkat etmek istemiyorum...
    ama özellikle ahmet çevik hakkında geçmişten gelen bazı iyi öngörülerim vardı.
    kıyıda kalmış, zaman zaman yan rollerle ortaya çıkan ama ekranda görünmediği zamanlar boyunca -olacak o kadar geçmişi bile belki 20 sene olmuştur- iyice demlenip pişmiş iyi bir tiyatro oyuncusu olabilme ihtimalini düşünürdüm.
    fakat onca seneden sonra oyunculuk anlamında durduğu yerin içler acısını halini görüp kendisi adına çok üzüldüğümü belirtmek isterim.
  • avarel dalton'u oynamadan ölmemesi gereken oyuncu.
  • ho$sohbet ve iyi bir insan, iyi bir tiyatro oyuncusu. çok da nazik.
  • kendisini son olarak (bkz: her yöne 90 dakika) adlı oyunda izleme şansı yakaladığım oyuncu. sahnede ciddi bir emek ortaya koyduğunu söylemek doğru olacak. komedi gibi zor bir oyunculuk bekleyen bir işte, böylesine başarılı olduğu için kendisini tebrik ediyoruz.

özenli ve ahlaklı bir tiyatro bakış açısıyla kendisini yenileyerek ilerleyen oyuncunun, yıllar içinde oyunculuğuna çok şey kattığını görmek sevindiriciydi. bir oyuncunun yıllar önce oynadığı bir oyunla anılması, hep aynı noktada kaldığını da düşündürür. neyse ki ahmet çevik bu handikapa takılıp kalmış bir oyuncu değilmiş; bunu görme şansı yakalamış olmak güzeldi. "o beni güldürdü allah da onu güldürsün" diyoruz. başarılarının devamını diliyoruz. çok daha iyi projelerde buluşmak üzere, yolu açık olsun diyoruz.
  • sadece peruk takıp, herhangi bir makyaja gerek duyulmadan karl logan'a dönüşebilecek oyuncu.
  • bu sene tiyatro ekibiyle birlikte nürnberg`te gösteri yapan tiyatrocu. aksamlari takildigi kafede görme ve bira tokusturma eylemlerini gerceklestirdigim uzun.
  • her yöne doksan dakika oyununun sonunda seyirciden en gürültülü alkışı almış ve şaşkınlıkla gülümsemiş oyuncudur. sanıyorum seyirciler olacak o kadar zamanlarındaki performansına karşı borçlu hissetti kendini. ya da hissetmedi, vazgeçtim. "ulusalcı mısın sen?" suçlamaları gelmesin şimdi. iyidir ahmet çevik.
  • novak djokovic'e benziyor
  • 65 kilodan 90 kiloya çıkmış oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap