şükela:  tümü | bugün
 • 21 mayıs 2020’de akit tv canlı yayınında görülen olaydır. yeni akit yazarı ve yazı işleri müdürü ali ihsan karahasanoğlu’nun aynı soruları bağırarak sorması, davutoğlu gerçekten sinirlendirmiş. açıkçası son 18 yılda davutoğlu’nu ilk kez böyle gördüm...

  kaynak
  devamı
 • --- spoiler ---

  dilinizle beyniniz arasında sağlam bir ilişki var mı?

  --- spoiler ---

  ahmet davutoğlu kibarca laf sokmuş. ben tebessüm ettim. *
 • en son turgay güler ile ekrem imamoğlu programı da böyle olmuştu bence o program ekrem imamoğlu'na en az %3 puan kattı. bu trol medya ve gazeteciler hükümeti bitirecek muhalefete gerek yok.

  edit: hiçbir parti sporluyum çünkü bu sistem, benim sistemim değil. benim hakkımda ufak bir fikir edinmek isterseniz: #106347258 #84835580 en son ne zaman oy kullandığımı bile hatırlamıyorum. bu danışıklı dövüş de çıkabilir çünkü konuk ettiğin adama, aynı soruyu defalarca bağırarak sorarsan, bu sadece konuğunun oyunu arttırır. imamoğlu-turgay g. olayında da böyle oldu test edildi, onaylandı. basit sosyolojik bir tespit yani. yarın, bu adamla ahmet davutoğlu kanka olursa şaşırmayın ahmet davutoğlu'nun alacağı %1-2 oy iktidarı belirleyebilir tıpkı turgay'ın, imamoğlu'nu çağırıp programında bağırması gibi %2-3 oyla istanbul gitti, şimdi de belki bu ve benzeri olaylarla iktidar gidecek, bu medya ile o da çok rahat olur. yani burası türkiye, kimin eli kimin cebinde belli olmaz.
 • yaaaaa davut oğlan. aynaya bakar gibi hissettin mi hiç? bunların hepsi sizin eseriniz işte. yandaş/propaganda medya. kendi elleriniz ile yaptınız bunu. gurur duyun. şimdi çıkıp "düzeltmek" için oy mu isteyeceksin? hele ki hayatın boyunca karşı çıktığını söylediğin chp zihniyetinden?
 • yazardan çok, bir papağan görülen video.
 • zamanında televizyon programları çağırdıkları muhafazakar konuklara ne yapıyorlarsa şuan da ana akım medya akp'li olmayan herkese aynısını yapıyor.

  ben zamanında muhafazakarlara yapılan bu tarz şeyler için akp'ye oy verdim ama benim oy verdiklerim kendilerine yapılanların aynısını şuan başkalarına yapıyorlar.

  dünün ezilenleri bugünün ezenleri oldular.
 • davutoğlu'nun akit yazarıyla aynı hacim içinde bulunmasının zaten hata olması sebebiyle ortaya çıkan sonucun kahramanı. hani bu adamların ne mal olduğunu bilmese eyvallah diyeceğiz ama ne bok olduklarını senden benden daha iyi bilir kendisi, ne diye bir şeyler ispatlama derdine düşer ki? ha bir de ne argümanmış be arkadaş şu başörtüsü konusu, daha ne kadar ekmeği yenecek bu mevzunun?
 • doğu perinçeği destekleyenlere sor mu ?? doğu perinçek ne ara yasa koyucu olarak görev aldı da biz bilmiyoruz. fetocuların bitmek bilmeyen perinçek öfkeleri de çok enteresan mesela. 15 temmuz sonrası da sadece yezid mezid diye doğu perinçeğe saldırıyorlardı. ülkedeki siyaset sığ adama çok basit ama arka planda neler dönüyor acaba?
  edit: perinçek baş örtüsü yasağını desteklemişmiş, yasağı perinçek mi getirdi meclise? perinceğin partisi mi onayladı? perinçek 28 şubatta genel kurmay başkanı mıydı? daha başka dertleri var perinçekle önce onu açıklayacaklar, kimse gerizekalı değil.
 • hayatımda hiç bir entry'i bu kadar yazıp yazıp silmemiştim. abv başka bir şey demiyorum. tiplere bak, mahvettiniz bu ülkeyi.
 • akit tv midir nedir, ne idüğü belirsiz bir kanalda yaşanan tartışma. bilahare baştan sona izleyeceğim. tivitırda denk geldim. davutoğlu iyi laf sokuyor ama adam yüzsüz ve hastayım diyor salya sümük. ulan ne muhabbetler dönmüş gece gece. adamlar az daha yumruklaşacakmış gibi olmuş ortam. nedense doğu perinçek geldi aklıma. *

  kaynak:
  https://twitter.com/…tatus/1263607162045116417?s=19
208 entry daha