• tamam isinin ehli adam istemiyorsunuz. her yerde kendi sempatizaniniz olsun istiyorsunuz ama kaliteli adam bulma konusunda bu kadar mi yetersizsiniz kadrosuzsunuz kardesim. alttaki esnaf odasi uyesi kivaminda aciklama yapan kisiyi, konusma tarzini, kalitesini gorunce ben utandim.

https://www.youtube.com/watch?v=bzuzhdis2um
  • adamın öyle bir suratı var ki kamera karşısına çıkınca siyasal islam kazandı diyorsun. sonuç falan açıklamasına hiç gerek yok yani.
  • yeni ysk başkanıdır.

şimdilik bir şey söylemek istemiyorum... ancak süreç yönetimi açısından çok başarılı bir durumla karşılaşmayacağımızı öngörebiliyorum. cv'sine bakarsak bunu çok rahat söyleyebiliriz.

umarım adalet duygusu gelişmiş biridir. umarım günün sonunda ismini iyi anarız.
  • imam hatiplerin neden kapatılmasının gerektiğinin örneğidir.
    çünkü bu imam hatip mezunu şahısın verdiği aldığı bütün kararlar sorgulanacaktır.
    çünkü mevcut iktidar imam hatip çıkışlı,
    bunun her alanda şovunu yapıyor.
    her yere imam hatipli yönetici memur alıyor.
    her mahalleye 2 imam hatip açıyor.
    bu durumda adil olmasını beklemek iyimserlik olur.
  • gamuoyuna saygıyla duyrulur

tanım: yühsek secim gurulu başganı.
  • manav tipi var amcada
  • tip ve karakter olarak harry potter aleminde scabbers karakterini çağrıştıran ysk şeysi

edit: görsel
  • 15 mayıs günü kahraman da ilan edilebilir hain de.
  • anayasayı tanımayan hukukçu, ysk başkanı.

gün gelir o terazi seni de tartar.
  • sayıştay başkanı olan öz kardeşi ile birlikte , ülkenin en önemli 4 yargı organından ikisini yönetmekte olan lise öğrenimini ankara imam hatip lisesinde tamamlamış yüksek seçim kurulu başkanıdır.
hesabın var mı? giriş yap