• ahsentv sunucusu bülent yapraklıoğlu, tartışmaya girdiği vatandaşlar tarafından eminönü meydanı'nda darp edilmiş

eee olacağı buydu. aşırı sinirlerine oynuyor insanların. yine de yapılanı tasvip etmiyorum.

edit: twitter kullanmayanlar için kaynak
  • kraldan daha çok kralcı bu neoosmanlıcı tipitip “inşallah bir salı günü dayak yer.” diyordum.
    “ama bu salı değil.” diye ekliyordum.
    dayağa karşıyız sonuçta.
  • ulan yine kimi tahrik ettin de dayak yedin acaba. şiddete karşı olsak da, insanın içi bir huzur kaplamıyor değil.
  • görüntüleri cep telefonu ile çekmişler. demek ki ekonomi çok iyi..
  • belirli periyotlarda sık sık dayak yemezse rahatlamayan koçmar.
  • şiddete sonuna kadar karşı... şaka lan şaka yapanın nefretine sağlık. bu şerefsiz değil miydi "kardeşin ateist olsa ne yaparsın?" diye sorup aldığı öldürürüm, gebertirim vs cevaplarıyla zevkten dört köşe olan?
  • dekoltenin bir erkekte de şık durabileceğini gözler önüne seren olaydır.
  • arkadaşlar şiddet hiçbir şeyi çözmez. özgür basına yapılan bu darbeyi kinfodjsbaaaa

hahaha iyi olmuş. sen aleni bir şekilde milleti kışkırtırsan böyle dayak yersin işte. bunlar daha iyi günlerin. daha çok döverler seni eskinin din tüccarı, yeninin akp yancısı.

akp bu ve bunun gibi yalan dolan yazan troller nedeniyle kaybedecek farkında değil. biri doğalgaz bedava diyor, diğeri poşetle maske taşıdı diyor, bir direği sakkadan dolar satıyor, hele bir tane küçük var aman allah'ım...

bakın bir örneği var o da adını bilmiyorum ama (tuncay olabilir) ekrem imamoğlu'nu yayına çıkarıp kazanmasını sağlayan akpci... kısacası akp yancilari sayesinde gidiyor.
  • bu herifin karnına şiş sokarken görüntüleri var ....
  • gönüllere ferahlık veren bir olay
hesabın var mı? giriş yap