• internet sitesinin fon müziği insanı sandalyeden yere düşüren cinsten olan giyim mağazası.
    en yeni edit : http://www.ahtapotgiyim.com.tr/ linkinden gülebilirsiniz.

edit: eski güzelliği kalmamış ,jingle değişmiş, dizayn değişmiş. (bkz: paranın gözü kör olsun)...

yine edit : jingle eskiye dönmüş, hayranlarına hayırlı uğurlu olsun, allah analı babalı büyütsün.
  • sözlerini de yazayım tam olsun:

(drum intro)
    érkek bayan çocuk giyim*
    ahtapot ahtapot (chorus)
    bir pantolon bir de kot
    ahtapot ahtapot (chorus)
    düşlerin öğtesinde
    ahtapot ahtapot (chorus)
    ayakkabı bir de bot
    ahtapot ahtapot (chorus)
  • sektöre ahtapot ismiyle girmenin avantajını iyi kullanan fırsatçı şirket. ürün yelpazesinde sonu otla biten ürünler bulundurmaları da kafiye şemasında da görüldüğü üzere işlerini epey kolaylaştırmıştır:

----a
    ----b
    ----b (kot)
    ----b
    ----c
    ----b
    ----b (bot)
    ----b
  • estetik kavramına yeni bir soluk getirerek nizip halkının beğenisini kazanmış, 3 katlı bir tekstil devi.
    yerel radyolarda hazırlanan reklam amaçlı jingle lara benziyor. bu işte deneyimli biri olarak iddia ediyorum ki bu eser radyo reklamları için yaratılmıştır ve orta vadede 12 dev adam kadar belleklerimizde yer edinecektir.

nizip'ten dünyaya...
    saracağız sizi kollarımızla...
    ahtapot ahtapot (bu da benden)...
  • şu saatte beni gülmekten öldüren site, daha doğrusu şarkı. lan bir de susmak bilmiyor sürekli repeat chorus, insan kapatamıyor da gülmekten.
  • web sitesindeki müziği, bazı kalitesiz televizyon kanallarında yayınlanan, çoğunlukla baş rollerinde arabesk sanatçıların oynadığı düşük bütçeli reklam filmlerinin müziklerini anımsatan giyim mağazası.
  • sol üst köşede kunteper canavarı gibi alakasız bir ahtapot bulunduran bir site.
  • cok samimi hazirlanmis bir web sayfasi. iletisim bilgileri benim favorim!
  • muazzam şarkı sözlerine sahip bir jingle'ı, bir de üstüne bacaklarının hepsi bir yana dağılmış ahtapot logosuyla anında kült olmayı hakeden bir giyim mağazası.
hesabın var mı? giriş yap