aynı isimde "aile arasında (film)" başlığı da var
  • filme çok güldüm çok da beğendim. demet, engin günaydın mükemmel oyunculuk çıkarmış.

buradaki eleştirilerin bir çoğunu da olgun bulmuyorum. adam 3 saat hayatımdan çalındı diyor. çok merak ediyorum böyle hayatları. :)
  • bayıla bayıla izlediğim film 3 kez sinemasına gitmiştim , keyfim yokken geçenlerde açıp izledim modumu yükselttim
    ben anlamıyorum beğenmeyen insanları lütfen beğendiğiniz filmleri yazında görelim hiç bir şey beğenmeyen kibirli mükemmelliyetçiler sizi.
  • ben erkek tarafıyım bana gomazzz lafını hayatıma pelesenk eden gülse birsel yapıtı...
  • gerçekten çok eğlenceli bir film olmuş, türk sinemasında kaliteli komedi filmleri görmeye başlamak mutluluk verici.
  • hem sinemalarda 3-4 kez hem de sonrasında yine 3-4 kez izlediğim çok güzel film. nasıl anlatılır bilmiyorum ama gerçekten de daha gülse birsel bir film olamazdı. oyuncu seçimleri de çok kaliteli, özellikle dünyalar güzeli demet evgar'ı böyle güzel bir filmde izlemek çok keyifli.
  • bir gülse birsel filmi. türk komedi filmlerinden pek haz etmeyen beni bile yüzümde sıcak bir gülümsemeyle uğurlamıştır. üstelik netflix'te de bulunmaktadır.
  • filmde kahramanlarımızın yaşadığı ev cihangir, susam sokak'ta gösterilmektedir ama aslında üsküdar, öğdül sokak'tadır.

aha da google maps linki: https://goo.gl/maps/mz6kkx2bfjtbsgc69

karantinayı çok verimli geçiriyorum
  • kanımca türk sinemasının kültleri arasına girmiş bir film. bir filmi aradan yıllar geçmezse ikinci kere seyredebilmem mümkün değildir. ama ne zaman televizyonda görsem takılıp kalıyorum. ailece bayılıyoruz. gülse birsel'den ikincisini bekliyoruz. gerçi tek seferde en iyi filmi yapan insanın kendisi ile yarışması çok zor. allah kolaylık versin.
  • çok beğendiğim içinde biz namusluyuz anadolu'luyuz diyen tiplere güzelce bir yerme olan gürse birsel filmi. tek başınıza, sevgilinizle, ailenizle rahatça izleyebilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap