• babaannem kalçasını ilk kez 87 yaşında kırdı, ameliyat oldu toparlandi.

95 yaşında tekrar kırdı, tekrar ameliyat oldu, ilki kadar hızlı olmasa da yine toparliyor.

hedef 100+

ajda hanıma geçmiş olsun diyorum. öyle hemen teslim olmak yok.

(bkz: not today)
  • kalça artık bi sal beni demiştir.
  • 83 yaşındaki bir yakınımızın başına gelenin aynısıdır. kendisi ameliyat olup sağlıkla ayağa kalkmıştır. ajda pekkan'ın da bunu atlatacağını düşünüyor ve diliyorum.
  • büyük geçmiş olsun umarım en kısa zamanda iyileşir
    bu arada başlık sahibine teşekkür ederim kalça kırılmasıyla ilgili güzel bir bilgi vermiş bilmiyordum öğrendim. teşekkürler.
    sözlük tam olarak bu olmalı kutsal bilgi kaynağı
  • üzülmeyin bizde mermiye kafa atıp 8 canıyla yaşamaya devam sanatçılar var. geçmiş olsun ajda.
  • 80 yaş hastalığı. sürekli kaportayı düzelttirsen de yürüyeni çürür bir noktadan sonra.
  • beni nazara inandırmış olay. 2 gün önce kıvırıp göbek attığı bi videoyu görüp vay be demiştim demek kendine bakar spor yaparsan bu kadar diri bir bedenin olabiliyor.

sonra bugünkü haberle kendime geldim. ne yaparsan yap zamanla yarışamıyorsun işte. bir de nazar diye bir şey var gerçekten. insanlar sana odaklanıp kötü düşündükleri zaman kesinlikle ortaya bir enerji çıkıyor bu bence seneler sonra kanıtlanacak. o yüzden hep kendinize pozitif olun çünkü ülkede durduk yere sizin artılarınıza hasetlenecek kötü kalpli insan çok anca o kötü enerjiyi dengelersiniz bence.
  • 55-60 yaşlarında erkek bir akrabamız vardı. kalçası kırıldı ve 3 ay sonra vefat etti.
  • ebemin başına gelenleri yazmaya gelmiştim. oha herkesin ebesi aynı kaderi yaşamış nerdeyse.
  • artık resmî olarak ayı sezonuna girmiştir.

geçmiş olsun.
hesabın var mı? giriş yap