• kendisinin videosunu izleyen alihanın yorumunu merak ettiğimdir asıl.

ben kendi yorumumu söylersem çok incitici olur ama şu kardeş güzel tercüman olmuş halkın çektiklerine.

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/…72_1017243650_n.jpg

edit: ordaki kardeş ilk yorumu yapan kişi.
  • şahdamar'ın videosu youtube'da 5 günde 250 bin kere izlendi... evet o bir troll, aynı zamanda da amacına ulaşmış bir troll.
  • kendisi ile ilgili küfür kullanmadan kurabileceğim tek cümle budur.
  • başından beri her gördüğümde üzülürüm en son haliyle içimi parçalamıştır. gerçekten üzülüyorum bir insan nasıl bu hale gelir, yazık lan giydiği kıyafet,danslar filan, ajdahaaarhhh niye ?:(
  • kendisi müziğin babasıdır. çünkü son şarkısıyla müziğin anasını ..kmiş.
  • yazdığı şarkılardan anlıyoruz ki o sadece bir makine mühendisi değil. botanik ve tıp alanında da oldukça bilgili.
    ayrıca kürk giymek helaldir açıklamasıyla din konusunda da söz sahibi bir insan olduğunu görüyoruz.
  • toplumdaki en gerizekalı kişi bile bu adamı izleyip "muhahhahaha şuna bak" diyebildiği ve kendisini bir anda zeki hissetmesine sebep olduğu için ilgi görmektedir. bu gerizekalılardan en akıllı adama kadar herkes kendi zeka seviyesini ajdar üzerinden tatmin ettiği için hala izlenmekte ve gündeme çıktığı an yoğun bir şekilde konuşulmaktadır.
  • 2003 ya da 2004 yılında kendisini bakırköy'de gördüğüm adam. tren istasyonunun önünde bir adamla buluşup istanbul caddesi'ne doğru ilerlemişlerdi...
  • kendisine dair iki şeyi merak ettiğim insan:

1. geçimini nasıl sağlıyor
    2. albümlerini kim finanse ediyor

bonus: bu adam bizlere şu subliminal midir ne zıkkımdır, o mesajlardan birini empoze etmek için devlet tarafından görevlendirilmiş biri midir? (bunu çok merak etmiyorum, ondan sebep bunu saymaya yeltenmedim)
  • örnek alınası, hayret edici bir insandır kendileri. özgüveni yerinde diyorlar. kardeşim bunun özgüvenle filan alakası yok adam bildiğin aşmış, dünyada ki kapitalizmle dalga geçmiş, medyadan para nasıl kazanılır herkese göstermiş.youtube'da hiç bir türk'ün yapamadığını yapmış. 22 milyon izlemiş adamı.siz adamla dalga geçerken adam milyon dolarları götürmüş. zaten onu istiyordu bu aşmış insan.ve sonunda amacına ulaşmış.

birde medya bunu bir köşeye atıcak yerden yere vurucak gibi şeyler diyorlar artık göremicez diyorlar medyada tv'de filan. hadi canım ciddi misiniz? aaa ajdar ne yapacak şimdi? güldürmeyin adamı adam zaten yapacağını yapmış bundan sonra medyada olsa ne olur olmasa ne olur. tahminim oda zaten biliyor bunun uzun süreli olmadığını. adam şimdi hayatının geri kalanını krallar gibi yaşayıp gidecek altındaki x5'yle ( ki ben onux5 le 3 yıl önce filan görmüştüm şimdi ne vardır allah bilir)

son çıkardığı "şahdamar" adlı single'ı da bir deneme amaçlı olabilir, bakalım daha para kazanabilecek miyim die ümit var mıdır hala die.

ajdar anık'ı tek kelimeyle özetlemek gerekirse. bu adam dahidir arkadaşım. siz dalganıza bakın o götürsün milyonları.
hesabın var mı? giriş yap