• bjk akatlar spor ve kultur kompleksi olarak anılan yerin yeni ismi sanıyorum. çılgın bir spor/fitness tesisi olacak yanılmıyorsam.
  • geçenlerde gidip gezdiğim, fakat fiyatlarını bir hayli abartılı bulduğum, zayıf bir mimari tasarıma sahip olduğunu düşündüğüm, ayrıca işletme konusunda yeterli kurumsal tecrübeye henüz ulaşamamış olduğunu gördüğüm yeni spor merkezi.
  • gittim gezdim gördüm , diğer spor kluplerinin arasından hakkıyla sıyrılıyor. fakat yine de ayda 200 ytl bağlanır mı bağlanmaz mı birtürlü karar veremediğim hasretini çektiğim güzide spor klubü
  • telefonda bilgi vermekten inatla kaçan spor salonu.. telefonları mı dinleniyor nedir anlamadım ki... altı üstü 6 aylık ücreti sordum...
  • ataşehir girişinde de yeni bir merkezlerinin açılacağını duyduğum spor merkezi. ama tabii şimdilik daha çok var.
  • yanlışlıkla bile olsa telefon numaranızı vermemeniz gereken firmadır. üyeleri olmasanız bile sizden izin almadan ve hiç utanmadan size mesaj gönderebiliyorlar.
  • geçenlerde soyunma odasındaki tip box' ın çalındığı yer.

2 senedir gidiyorum güvenlik probleminin hiç bu kadar bariz olduğunu hatırlamıyorum. çözün şunu lan götünüzü yaymayın.
  • (bkz: #27728711)
  • bir kaç aydır gittiğim spor tesisi. herşey çok güzel, koç, insanlar, küme oluşturarak hoş vakitler geçirilebiliyor. ancak, selülitle hem cinslerimin kısa şort giyerek iştahımı kesip tesisi terketme sebebi haline getirmesine sinir oluyorum. tayt giyin tayt.
  • genel olarak değerlendirildiğinde başarılı olduğunu düşündüğüm spor klübü. fitness, yüzme (açık ve kapalı havuz), tenis gibi farklı sporlar için tek üyelik seçeneğiyle uygun bir alternatif yaratır. açık havuzu büyük avantaj gibi görünse de özellikle haftasonu üyelerin tüm yasaklamalara rağmen üye olmayan sevgilisini-dostunu doldurması sebebiyle yer bulabilmek ve keyif çatmak pek mümkün değildir.
hesabın var mı? giriş yap