• rezalet bir konumda olan üniversite, selçuk üniversitesi'nden geçiş yaptım, 1 hafta sonra feragat ettim,eski sevgilim ile beraber olduğumuz zamanlar eğlenceliydi, kepez denilen standartın altı olan bir bölgede, öğrenci adaylara önermiyorum isime bağlı kalmayın
    (bkz: deniz görmüş konyalılar)
  • harika bir kampüsü var evet konumu mükemmel ama bu imkanları kullanmayı beceremeyen bir üniversitedir. üniversitede yapılan etkinlikler yetersiz zaten konser vb bir etkinlik olduğunda da hiç bir sosyal medya hesabından duyuru yapılmıyo. sesi takip ederek tesadüfen denk gelirsen katılıyosun. mustafa ünal duy sesimizi !
  • içinde şöyle bir tipi barındırıyor (bkz: hasan merdun)
  • şenlikleri ramazan ayına düşse de güzel başladı. keşke üniversite yıllarıma geri dönsem dedim bugün. çok değişmiş 3 yılda üniversitem.
  • okulun bitmesine 1 ay kala yaz okulunu kaldırarak* yüzlerce öğrenci mağdur etmiş üniversitedir.
  • inşaat müh.bölümünde yaz okulu yapmayı istediğim okul. bilgi verebilecek olan arkadaşlar yeşillendirebilirse sevinirim
  • üniverste mazisine hakaret eden meltem girişi yenilenmesine ve mimarlık fakültesinin ücra bir köşeye taşınmasına karşı çıktığım için, şahsıma toplam iki yıl uzaklaştırma veren kurula ve rektörlüğe sahip üniversite.
  • makina mühendisliği ile ilgili yardıma ihtiyacım olan üniversitedir. okuyanlar yeşillendirirse sevinirim.
  • olbia carsisinda takilmaya gidip biranin hatrina kalip (liseliler bilmez. yok literally bilmez) derslere girmeden eve dondurmuslugu cok olan zevzek okulum. duta dalmak gibi can alici bir eylemi incelikle ogrendigim yer. ayrica, can simidinin acildigi gun "tutmaz burasi ya" diyerek can alici ileri goruslulugumle bir kez daha gozleri kamastirdigim goruluyor. lol
  • mimarlık fakültesini tercih etmek yerine,
    0-0 bitmiş lecce cagliari maçının banttan izlenmesini tavsiye ederim,
    daha zevkli olur.
hesabın var mı? giriş yap