• bakmadım ama eminim şafak yoktur.
  • geziye katılan onurlu insanları unutmamak için bir liste gerekliydi. yayın hayatı boyunca en faydalı işe imza atmıştır.

teşekkürler akit.
  • dönen tamer karadağlı'yı, okan bayülgen'i, geziye sırf goygoya giden demet akalın'ı ve özellikle nihat doğan'ı falan çıkartsalarmış keşke o güzel insanlarına arasından.

o değil de bu herifler osmanlı masturbasyonu dizisinde oynayan engin altan'ı 7/24 yalıyorlar normalde. burada hedef göstermeleri ironik olmuş. bunu bile becerememiş kazmalar.
  • geziye destek vermeyenler için galeri yapsalarmış daha kolay olurmuş.
  • sevsinler onların fişlemelerini, o resimdekilerin çoğu o haberi madalya diye göğüslerine takar.

sen ali atay ve serkan keskin'in fotoğrafını koy ikinci sıraya.

ama serkan keskin'in ismin yazma.

ismail abi olsaydı şöyle derdi:

biz ailecek dağcıyız, benim halam'ı da dağa kaldırmışlar.
  • insan sıfatını sonuna kadar hak eden, güzel insanları göstermiştir. teşekkürler akit.
  • o değil de derya baykal yazıp, melek baykal'ın resmini koydukları liste olmuş *
  • birden fazla ünlünün aynı fotoğrafta olduğu ama sadece bir tanesinin adının yazdığı fotoğraflardaki az ünlüler, acaba üzüldüler mi yoksa sevindiler mi onu merak etmeme sebep olmuştur. sıra arkadaşı konuşma diye azar yerken ben yırttım diye sırıtan çocuk modundalar mı yoksa ben de oradaydım beni niye siklemiyorlar diye üzülüyorlar mı acaba.
  • adnan menderes döneminde gazete ve radyolarda hain adledilen insanların isminin okunup yazılmasıyla yapılan pervasızlığın şimdiki zamanda televizyon ve gazetelerde yapılanıdır.

önce;
    (bkz: vatan cephesi) #1755975

sonra;
    (bkz: yassı ada)
  • her fotoğrafın altına unutma-unutturma yazarak gezi'nin ve bu ünlülerin gönüllerimizde hep yer tutacağınının ve unutulmayacağının farkında olanların fişlemesidir.
hesabın var mı? giriş yap