• genel sonucu kestiremiyorum ama devlet bahçeli'nin ne yapacağını biliyorum: devletin menfaati için sokağa çıkmıyoruz der, teşkilatını bastırır, hükümeti kınayan bir yazılı açıklama yapar, genel merkezde el öptürmeye devam eder.
  • gayet sacma bir soru. sizde hiç mi akıl yok. adam ne yapsın? herif butun yargiyi kolluk gucunu onu bunu el altına almış zaten. normal ulkelerde genel baskan ezik bile olsa bir sik yapması gerekmez. cunku o sonuclar ske ske tanınır tanınmazsa da o tanımayan adamın gotunden kan alırlar ama burası turkiye sen devletin tüm kurumlarının ve anayasasının içine canlı yayında sıç, yapması gereken kimse bi bok yapamasın ama ezik olan genel başkan olsun.

ben harbiden anlamıyorum bu mantığı ya. yanına kar kalacaksa mübah yani hırsızın hiç suçu yok. ev sahibi hep suçlu. napalım amk filleri alıp hannibal'a mı dalalım.
  • "milli irade" diye sayıklayanlar, eylemcilere "darbeci" diyenler "seçimi tanımazsak napcanız" demeye başlamış.

muhalefetin etkinliği için önce demokrasi gerekiyor hatırlatalım.
  • seçimi kaybederse akp, o hafta içinde thy seferlerinde doluluk oranları %100'e vurur. hatta ek seferler ile bile belirli bir kesim insanın bavulları ile beraber kaçtıklarını izleriz. sonuçları tanımamaları mümkün olamazdı. ha zaten adamlar kediler trafolara girse de girmese de %40 alacaklar ama işte biz de burada boşuna konuşuyoruz.
  • la nolcak yaradanın kanununu kendi çıkarı geldiğinde tanımayan bunu tanımasa nolcak.
  • gelinmeyecek aşamadır. kredi/kredi kartı borcu olanları veri girişi elemanı olarak seçerseniz, tutanaklar kifayetsiz kalır.

dipnot: süregelen gidişatın oluşturduğu bilinçaltı ifadeleridir.
  • olmasi cok zor olay ama diyelim ki, oldu o zaman tahminen tahminen devrim olur.
  • "adaletin bittiği yerde anarşi başlar."

(bkz: çaktın mı)
  • "seçim sonuçlarını güvenilir bulmuyoruz, eyyy müslüman kardeşlerim böyle bir sonuç mümkün mü" deyip seçimi tekrarlatırlar, ancak bu kez sonuçlar üzerinde daha büyük oynamalar yapıp yine iktidara gelirler. köprüden önce son çıkış da kaçtı çoktan.
hesabın var mı? giriş yap