• et dönerin ya da tavuk dönerin fiyatını sorsan haberleri yoktur. çok sempatiğiz ayağına milletle dalga geçmişler resmen. millet eti bırak, tavuk alamıyor lan artık. neyse akp'nin sefil seçmeni düşünsün banane yahu
  • halktan o kadar uzaklar ki...

et mi tavuk mu diye soruyorlar. güya sempatik gösterecekler kendilerini.

öğrenciler artık tavuk döner yesem mi yemesem mi bu kadar para verilir mi diye düşünüp evde, yurtta yemeğe karar veriyorlar.
    hey gidi hey.
  • bence çok derin manası var ama ben anlamadım. sanırım bunu anlayanlar o büyük resmi görenler.

edit: infoda ak parti'nin hazırladığı "gayri resmi sorular" konulu videoda espirili sorular soruldu, bakanlar cevap verdi yazıyor. esprili soruya bak. tavuk döner mi et döner mi?
  • (bkz: recep döner)
  • dönerden daha çok kopya meselesine takıldığım video. böyle bir soru neden sorulur arkadaş anlamak mümkün değil. belirli bi seviyenin üstünde olması gereken bu insanlar ise utanmadan "vermek vermek! veren el alan elden üstündür" falan diyor. akıl alır iş değil.

link
  • milli eğitim bakanı olan birinin kopya alan da veren de benim dostumdur demesi çok acayip değil mi lan?
  • istanbul il başkanı tavuk dönerci olan bir parti için enfes bir video olmuş...
  • tam anlamıyla her kuşu sevdik, geriye bir leylek kaldı dememe sebep olmuştur.

mizah anlayışları da bu işte. ne diyim, umarım daha önemli dertler edinirsiniz kendinize. çünkü aramızda kalsın ama millet döner yiyemiyor ve en az 3 4 sene daha ülke işlerinin idaresi sizin elinizde.

edit: hemen linkin uçurulması ayrı bir komedi. onlar da sonradan saçma buldu herhalde*
  • akıl tutulması yaşatan videodur

edit: link uçmuş

2. link
  • keser döner sap döner diyorum
hesabın var mı? giriş yap