• alaçatı'ya göre makul fiyat çünkü 1 alaçatı lirası 5 türk lirası yapıyor. almayın, yemeyin, gitmeyin.
  • 50 tl lik lahmacun ile bu aynı şey değil gençler. 50 tl lik lahmacun olayı her ne kadar serbest pazar, arz talep zart zurt desek bile tam bir görgüsüzlüktür.
    bu pizza ise sadece ederinden biraz pahalı olabilir veya ederi dahi olabilir. ha ille de buna da görgüsüzlük ekleyeceksek 1/4 görgüsüzlük diyebiliriz.
    bakınız aslanlarım; içerisinde kullanılan malzeme maalesef denizlerimizde anasını bellediğimiz için artık altın fiyatına satılan ıstakoz ve böcek denilen ıstakozun yakın akrabası olan hayvanlar.
    ikisi de oldukça lezzetlidir, ha ben asla deniz ürünlü pizza yemem orası ayrı.
    fiyatı malzeme belirler.
    yoksa şimdi ben o yıldız şeklindeki pizza hamurunun zeminine komple yenilebilir 24 ayar altın yapraklar döşeyeyim, o margarita sosunun üzerine 250 gram siyah iran havyarı sereyim, silme ıstakoz böcek eti ve en iyi kalite rokfor ile harmanlayıp, bolca saf safran ve en üste de tüm yüzeyi kapatacak kadar siyah türüf mantarı koyup 200 bin tl lik değil, direkt babanemin fırınında pişireyim; o pizzanın değeri 5.000 tl olur.
    bi de hamurun kenarlarına yemek sonrası bunu yiyecek arap şeyine (pardon: şeyhine) hediye kalsın diye şöyle 4-5 karat f color, iyi berraklıkta, kusursuz kesimde pırlantalar da döşersem o zaman pizza 70.000 tl olur.
    eşşeğe suyu kaçırır da yaptığımız bu pırlantalı pizzayı mona lisa tablosu üzerinde servis edersem, tablo sizde kalacaksa 450 milyon dolar, sadece servis edeceksem en az 2 milyon tl'nizi alırım.
    ha, yemeğinizi de elon musk'ın mars'a yolladığı tesla araç üzerinde, arkanızda giderek küçülen dünya manzarasına bakarak kucağınızda (bkz: mona lisa) ile yemek isterseniz maliyet 750 milyon doları geçer. o da sadece tek yön için.
    eve de döneyim lan yemekten sonra sağ salim, çoluk çocuk çombalak bekler dediğinizde ise minimum 1 milyar 250 milyon dolares liste fiyatı var bu yemeğin.
    bu pizzaya belki %30-40 ucuz olsa falan diyebiliriz ama dana döşten lahmacuna 50 tl verirseniz o iş olmaz.
    amma yazdırdınız lan, yanlız bu arada bu pırlantalı pizza tarifi fantastik oldu ha :)
  • hem 500 tl hem de böcekli.
    (bkz: unbelievable)
  • bir şeye de benzeseydi bari dedirten pizzadır.
  • içeriğinde 1 kg istakoz bulunduğu iddia edilen pizza. bence pizzadan çok kır pidesi ayarında bir ürüne benziyor.

kiloluk istakozun tanesi 250-300 tl civarında satılıyor. dolayısıyla fiyatı fazla abartılı değildir. dandik lahmacuna 100 lira istemek kadar insafsız bir durum olmadığı açıktır.
  • 200.000 liralık fırında pişmeseydi 500 lira etmezdi dediğim pizza.
  • aklıma çocuklarını ısıtamadığı için intihar eden anne geldi yine... bu görgüsüzlük değil de nedir? bunu göstereni de bu fiyata satanı da allah’a havale ediyorum.
  • çeşme, bodrum gibi tatil beldelerinde vatandaşın ve turistlerin nasıl gondiklendiğinin ufak bir trailer versiyonu olan video.
  • euro ile kazanan için 100€ bile değildir. dolar ile kazanan için 100 $'dan biraz daha fazlasıdır.

benim gibi tl kazananlar için ise rahmetli turgay şeren tepkisi verdirir. ama tepkili değilim o ayrı, benden (milletten) çalarak yapılmadığı sürece alan-satan razı, benim sadece çenemi yorar...
  • yanında kola beleşse 10 kişi girelim ?
hesabın var mı? giriş yap