• her fenerbahçe transferi gibi çöp ilan edilen futbolcu. millet geçen sezon 8 gol 1 asist yapmış belotti gelirse çocuğumu keserim diyor ama 10 gol 8 asist yapmış plea için çöp diyor.
    fenerbahçe taraftarları, beşiktaş geçen sezon 20 maçta 2 gol 3 asist katkısı veren weghorst'u alınca forvet nerede diye ortalığı yangın yerine çeviriyor ama weghorst ile aynı ligde 32 maçta 5 gol 3 asist yapmış king'i yerin dibine gömüyor.
    hem de ileride iki tane hareketli oyuncu ile oynamak isteyen jorge jesus'un istediği bir ikili bulunmuşken.
    jorge jesus ve fenerbahçe yönetiminin işi gerçekten çok zor. böyle bir troll saldırısı altında takımına daha çok sahip çıkması gereken fenerbahçe taraftarları kusura bakmasınlar ama trollere rahmet okutuyorlar.
  • fenerbahçemize transferi gündemde olan fransız forvet. jesus'un weghorst tarzında nokta santrafor değil, kanatlara da deplase olabilen, süratli ve aynı zamanda bitirici bir forvet istediğini düşünürsek bu profile çok uygun bir oyuncu. oyuncunun gol istatistikleri biraz düşük gözükse de asist sayılarıyla birlikte değerlendirmek gerekiyor. plea her sezon istikrarlı şekilde yaklaşık 20 gole katkı veren ve bunu fransa ve almanya liglerinde yapan bir oyuncu. mönchengladbach dört sene önce bonservisine 23 m euro vermişti ve bence karşılığını da aldılar. sözleşmesinin bitimine bir sene kala 29 yaşındayken plea gibi komple bir forveti makul bir bonservisle almak ciddi bir transfer başarısı olacaktır.
  • fakir gabriel barbosa'si... teknik, süratli, hareketli, 4 sene önce bonservisine 23 milyon euro verilmis bir oyuncu.

bruno henrique-barbosa / joshua king-plea tarz olarak birbirine benzer ikililer...
    anladigim kadariyla jesus flamengo'daki sistemini fenerbahce'ye de uygulayacak, ileride ayagina hakim, teknik ve yaratici oyuncular tercih edecek. sagdan soldan bilincsiz ortalar yerine, ortadan delici paslarla oynatacak.
  • gerçekten en ufak bir fikir sahibi olmadan çöp, gereksiz vs. yazanları anlamıyorum. bu adamı türkiye’ye getirebilmek büyük bir iş zaten. ben pek ihtimal vermiyorum ama olur da gelirse tam anlamıyla bir musa sow performansı izletir bize.
  • izlemedim. tanımıyorum. hakkında en ufak bir fikrim yok.

ama samatta'dan iyi olduğuna dair bahse girerim.
  • inanılmaz bir topçudur kendileri. zaten tek vuruşu iyi olan bir forvet her zaman iyidir.
  • bana fakir thierry henry'si gibi geldi. fena sayilmaz.
  • bir kaç maçına bakmıştım , iyi oyuncu faydası olur da ... gelenler , eldekiler ve geleceği söylenenler ile 30 yabancı oldu sanırım fb de
  • en azından rogon topçusu değil o da olumlu.
  • gelirse fenere mamadou niang’dan sonra gelecek ilk adamakıllı santrafor olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap